IVECO Over the Air Update: araç yazılımını güncellemenin akıllı, zaman kazandıran yolu

0
261
IVECO_OverTheAirUpdate
IVECO, bağlantılılık özellikli hizmetler sunan IVECO ON teklifini, müşterilerin bir atölyede durmak zorunda kalmadan araçlarının yazılımını uzaktan güncellemelerine olanak tanıyan yenilikçi IVECO Over the Air Update (IVECO kablosuz yazılım güncellemesi) özelliği ile genişletiyor.

IVECO, bağlantılılık özellikli hizmetler sunan IVECO ON teklifini, müşterilerin bir atölyede durmak zorunda kalmadan araçlarının yazılımını uzaktan güncellemelerine olanak tanıyan yenilikçi IVECO Over the Air Update (IVECO kablosuz yazılım güncellemesi) özelliği ile genişletiyor.

IVECO, sürücünün hayatını kolaylaştırmaya ve filo yöneticisinin filosunun verimli ve üretken bir şekilde çalışmasını sağlamasına yardımcı olmaya odaklanan IVECO ON dijital hizmetlerini daha da genişletiyor. Bir Bağlantı Kutusu ile donatılmış tüm Daily ve IVECO S-WAY araçlarında bulunan yenilikçi IVECO Over the Air Update özelliği, müşterilerin yazılım güncellemelerini kablosuz olarak uzaktan gerçekleştirmesine olanak vererek zamandan tasarruf etmelerini ve aracın çalışma süresinin artırmasını sağlıyor.

IVECO Over the Air Update‘in kullanımı son derece kolay ve aracın yazılımının, atölyeyi ziyaret etmek zorunda kalmadan, hızlı bir şekilde güncellemesini olanaklı kılıyor. Müşteri tarafından herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda sadece birkaç dakika içinde yapılabiliyor ve yalnızca aracın güvenli bir yere park edilmesi gerekiyor. Bu, sürücünün uygun olduğunda, yani sürüş sırasında bir molada ya da bir depoda beklerken zaman kaybetmeden yazılımı yükleyebileceği anlamına geliyor.

IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse, konuyla ilgili olarak “Kolay, hızlı, etkin ve akıllı. IVECO’da sürekli olarak sürücülerimizin ve filo yöneticilerimizin hayatını kolaylaştırmanın ve daha verimli çalışmalarına yardımcı olmanın yollarını arıyoruz. Yeni IVECO Over the Air Update, aracın yazılımını yeni geliştirmeler, uygulamalar ve işlevsellik ile güncellemeyi kolaylaştırıyor. Müşterilerimiz, atölyede vakit kaybetmeden araçlarının her zaman güncel, korumalı ve en iyi şekilde performans göstermesini sağlayabiliyorlar.” dedi.

IVECO Over the Air Update özelliklerinden yararlanmak için müşterilerin sadece Daily veya IVECO S-WAY‘lerinin bir Bağlantı Kutusu ile donatıldığından ve araçlarına bağlı bir hesapla IVECO ON‘un kayıtlı bir kullanıcısı olduklarından emin olmaları gerekiyor. Bir güncellemenin mevcut olduğuna ve araçlarının güvenli bir şekilde park edildiğine dair bir bildirim aldıklarında, bunu bilgi-eğlence sistemini veya Easy Way mobil uygulamasını kullanarak indirip kurabiliyorlar.

Bilgi-eğlence sistemindeki IVECO Over the Air Update düğmesinin veya uygulamadaki simgenin seçilmesiyle, sistem güncellemeyi arıyor ve prosedüre başlıyor. Mobil bir cihazı güncellemek kadar kolay. Yeni özellik yakında Daily serisi için Business Up uygulamasında da kullanıma sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here