Geleceğin Marcopolo’su müşterilerine ve pazara daha fazlasını sunacak

0
75
Marcopolo-do-Futuro
Marcapolo, mevcut ve gelecekteki mobilite taleplerini karşılamak için kendini yeniden tanımlıyor.

Günümüzde mobilitenin en büyük zorluklarından bazıları, şehirleri akıcı hale getiren yüksek kapasite, hız ve verimlilik yer değiştirmeleri. Pazar fırsatlarına dikkat eden Marcopolo, mobilitenin geleceğini hedefleyen çözümler yarattı. Bununla birlikte, metro sınıfına ve elektrikli mobiliteye yönelik ürünleri içeren portföy çeşitlendirmesi ve Marcopolo Next ile akıllı şehir trendlerine uygun olarak şehirlere akışkanlık getiren çözümler gibi inovasyon cepheleri ortaya çıktı. Marcopolo CEO’su James Bellini, “Geleceğin Marcopolo’su, toplu taşıma ve kentsel mobilitenin mevcut ve gelecekteki talepleri için hazırlandı.” dedi.

İnovasyonu, fabrika yönetimi ve mühendisliğin optimizasyonunu birleştiren şirket, bir iç strateji olarak çevikliğe odaklanıyor ve süreçlerinin yürütülmesi için zaman kavramını yeniden tanımlıyor. James Bellini, şunları söyledi: “Bir yıl alan iş şimdi aylar alıyor; aylar alan şimdi haftalar alıyor; ve eskiden haftalar alan şey artık günler alıyor. Marcopolo’da çok daha çevik bir şirket haline geliyoruz ve yönetim modelinde büyük bir dönüşüm yaşayarak onu daha dinamik hale getiriyoruz.”

Şimdi, “Geleceğin Marcopolo’su“, dünyanın en zorlu pazarlarında ve şirketin lider olduğu Brezilya’da da var olmak için geliştirilmiş yeni bir “Premium” ürün serisi hazırlıyor. Yıl boyunca, “Geleceğin Marcopolo’su” ve yeni “Premium” serisi mevcut ve potansiyel müşterilere sunulacak. Marcopolo Satış ve Pazarlama Direktörü Ricardo Portolan, “Şirket tarihinde benzersiz bir an ve bunu müşterilerimiz ve ortaklarımızla paylaşmak istiyoruz.” dedi.

Premium” serisinin yol modelleri tüm sınıflar için tasarlandı ve farklı tasarım, konfor, güvenlik ve operasyonel performans özelliklerine sahip. Yolcular ve sürücüler için daha fazla bağlanabilirlik, güvenlik, rahatlık ve işlevsellik ile operatörler için performansa ve kârlılığa dönüştürülen yüksek düzeyde güvenilirlik, yenilikçilik ve yerleşik teknoloji sunmak üzere tasarlandılar.

Ricardo Portolan, şunları söyledi: “Her zaman müşteri memnuniyetini ve beğenisini göz önünde bulundurarak, son derece başarılı ve pazar tarafından kabul gören mevcut Yeni G7 yol serisi, üretilmeye ve satılmaya, güncellemeler ve yenilikler almaya devam edecek. Endüstriyel süreçleri optimize etmeye yönelik güçlü çabalarla, her iki serinin de aynı anda üretimini sürdürmek mümkün olacak. Böylelikle halihazırda bulunduğumuz pazarlarda katılımı artırmaya ve yeni pazarlarda fırsatlar yaratmaya hazır olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here