IVECO, yeni IVECO S-WAY’i tanıttı

6
51679
IVECO-S-WAY-(18)
IVECO, yeni ağır uzun yol çekicisi IVECO S-Way’i tanıttı.
Renault Trucks

IVECO, 2 Temmuz tarihinde Madrid’deki IFEMA fuar merkezinde bayi ağına, satış takımına, müşterilerine ve uluslararası basın temsilcilerine yeni ağır uzun yol çekicisi IVECO S-Way’i tanıttı.

CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte CNH Industrial CEO’su Hubertus Mühlhäuser, CNH Industrial’ın stratejik bakış açısını ve vizyonunu açıkladı.

Hubertus-Mühlhäuser
CNH Industrial CEO’su Hubertus Mühlhäuser

Hubertus Mühlhäuser, etkinlikte şu açıklamayı yaptı: “CNH Industrial içinde IVECO daha büyük bir şeyin parçası ve Grup içindeki sinerjiyi kullanıyor. Yeni ağır hizmet bayrak gemimiz sadece IVECO markası için bir başarı değil, aynı zamanda CNH Industrial için de önemli bir kilometre taşı.

GERRIT-MARX-(4)
CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx

Bu tanıtım ile markanın, müşterilere ürünün etrafındaki hizmetlerin ürünün kendisinden daha önemli hale geldiği ekonomik ve çevresel olarak sürdürülebilir bütünleşik bir taşımacılık çözümü sunmaya yönelik güçlü bir geçişi simgeleyen yeni IVECO WAY ağır hizmet serisini sunduğunu kaydeden Gerrit Marx, konuşmasına şöyle devam etti: “Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için, araçlarımızı artık sürücünün seyahat ettiği güzergahtan daha fazlası olan hayatı etrafında araçlarımızı özelleştirerek, en kolay çalışılan ve yenilikçi kamyon OEM’i olmak istiyoruz. Toplumumuz için çok önemli hale gelen sürdürülebilirlik bu işi yapmak için bize sorumluluk yüklüyor. Araçları özelleştirme artık deri ve ahşap uygulamaları eklemenin ötesine geçerek daha çekici ve eğlenceli kamyonlar yaratıyor.

IVECO-S-WAY-(1)
Uzun yol çekicisi IVECO S-WAY, IVECO WAY ağır hizmet serisinde, sürücüye, sürdürülebilirliğe ve yeni özelleştirilmiş hizmetleri mümkün kılan gelişmiş bağlantılılık seviyesine odaklanan tam bir özellik ve hizmet paketini sunmak için geliştirilen ilk araç.

IVECO S-WAY: Gelecek on yıl için IVECO ağır kamyon

IVECO S-WAY, bir önceki nesilde sunulan tüm gelişmeleri devam ettiriyor ve bunlara sürücü ve filo sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda tamamen yeniden tasarlanan yeni bir kabin ekliyor. Yoğun bir rekabetle yüz yüze olan lojistik operatörleri filolarından en üst seviyede çalışma zamanı, verimlilik ve üretkenlik elde etmek istiyor. Yeni IVECO S-WAY bu isteklere mükemmel uyum sağlıyor ve Toplam Sahiplik Maliyeti’ni (TCO) hedefleyerek sürücü merkezliliğe, sürdürülebilirliğe ve yeni gelişmiş bağlantılılık seviyesine odaklanarak geliştirilen tam bir özellik ve hizmetler paketi sağlıyor.

IVECO-S-WAY-(30)
IVECO S-WAY, bir önceki nesilde sunulan tüm gelişmeleri devam ettiriyor ve bunlara sürücü ve filo sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda tamamen yeniden tasarlanan yeni bir kabin ekliyor.

Yeni kabinin sürücü merkezli tasarımı, geniş bir alanda yüksek sürüş ergonomisi ve işlevselliği konfor ile bir araya getiren iyi planlanmış bir düzenle birinci sınıf bir yaşam ve çalışma koşulu sağlıyor. Tasarım aynı zamanda güçlendirilmiş yapı (ECE N29.03 kabin çarpışma uyumlu) ve tüm çevrede ve her şartta artırılmış görüş yeteneği ile sürücü güvenliğinin altını çiziyor.

IVECO-S-WAY-(22)
IVECO S-WAY’deki yeni, gelişmiş bağlantılılık kutusu gerçek bir oyun değiştirici ve güçlü bir bağlantılılığa olanak tanıyor. Veriyi gerçek zamanlı olarak topluyor, işliyor ve değiş tokuş ediyor. Güvenli veri saklama ve yönetimi ve birçok katma değerli hizmet sağlayan ve Microsoft ortaklığı ile geliştirilen bir hizmet platformu kullanıyor.

IVECO, kabini tamamen yeniden tasarlarken filo sahibinin kârlılığını artırmak için maliyeti azaltıcı ve üretkenliği artırıcı her fırsatı değerlendirdi. Aerodinamik performansı iyileştiren yeni tasarım, aracın son derece yüksek yakıt verimliliğini yüzde 4’e kadar artırıyor. Bir hasar anında sadece gerekli parçanın değişmesine olanak vererek onarım maliyetlerini önemli oranda azaltan çok parçalı ön tampon gibi tasarım özellikleri düşük Toplam Sahiplik Maliyeti’ne (TCO) katkı sağlıyor.

IVECO_MAGIRUS-(15)
Yeni kabinin sürücü merkezli tasarımı, geniş bir alanda yüksek sürüş ergonomisi ve işlevselliği konfor ile bir araya getiren iyi planlanmış bir düzenle birinci sınıf bir yaşam ve çalışma koşulu sağlıyor.

IVECO S-WAY: Yüzde 100 bağlantılı kamyon

IVECO S-WAY’deki yeni, gelişmiş bağlantılılık kutusu gerçek bir oyun değiştirici ve güçlü bir bağlantılılığa olanak tanıyor. Veriyi gerçek zamanlı olarak topluyor, işliyor ve değiş tokuş ediyor. Güvenli veri saklama ve yönetimi ve birçok katma değerli hizmet sağlayan ve Microsoft ortaklığı ile geliştirilen bir hizmet platformu kullanıyor. Filo sahipleri ve sürücüler, mobil cihazları üzerinden ya da kullanıcı dostu MyIVECO portalı ve uygulaması ile bir PC üzerinden sürekli olarak araçla bağlantılı kalabiliyorlar.

IVECO_MAGIRUS-(14)
Sürücüyü, filo sahibini ve IVECO’yu kârlılığı sağlamak için kamyonun kabinine koyan bağlantılılık ile IVECO WAY serisi yeni bir işletme yolu sunuyor.

IVECO S-WAY, gelişmiş sürücü yardımcıları ve kullanıcı dostu MyIVECO EASY Way App sayesinde sürücülerin daha az efor harcayarak ve daha verimli bir şekilde çalışmaları için geliştirilen sürüş tarzı özellikleri ile birleştirilen hizmetlerle kabindeki sürücünün yaşamını iyileştirmek için bağlantılılığı kullanıyor.

IVECO_MAGIRUS-(16)
Tasarım aynı zamanda güçlendirilmiş yapı (ECE N29.03 kabin çarpışma uyumlu) ve tüm çevrede ve her şartta artırılmış görüş yeteneği ile sürücü güvenliğinin altını çiziyor.

IVECO S-WAY’in gelişmiş bağlantılılığı, aynı zamanda, aracın çalışma süresini azamiye çıkararak, MyIVECO WAY Çözümleri ile kalıcı ve öngörülebilir hizmet sağlayarak ve düşük Toplam Sahiplik Maliyeti (TCO) sunarak lojistik operatörlerinin işlerinin kârlılığını sağlamalarına yardımcı olmak için geliştirildi.

IVECO_MAGIRUS-(25)
Kabindeki yaşam kalitesinin artırılması müşteri odaklılığı sürücüye taşıyor.

Gelişmiş bağlantılılık ayrıca filonun performansını ve verimliliğini optimize etmek amacıyla profesyonel yakıt danışmanlığını, filo yönetimini ve bakımını içeren üst düzey özelleştirilmiş hizmetlerin modüler sunumuna da olanak sağlıyor.

Yeni IVECO S-WAY, Toplam Sahiplik Maliyeti’ni hedefleyerek sürücü merkezliliğe, sürdürülebilirliğe ve yeni gelişmiş bağlantılılık seviyesine odaklanarak geliştirilen tam bir özellik ve hizmetler paketi sağlıyor.

IVECO S-WAY: Sürdürülebilir kamyon

Yeni IVECO S-WAY; PM, NOx ve CO2 yayımlarında daha da fazla düşüş sağlayarak markanın ağır serisinin olağanüstü sürdürülebilirlik performansı üzerine inşa edildi. Yeni çekici, mirasına sadık kalarak düşük TCO’yu düşük yayımlar ile bir araya getiriyor. Bu, HI-SCR egzoz sonrası sistem ve gelişmiş motor teknolojisi ve Hi-Tronix vites kutusunun yanı sıra Akıllı EGR gibi birçok yakıt tasarrufu sağlayan çözümlerin sonucunda elde edilen yakıt verimliliği ile sağlanıyor.

IVECO-S-WAY-NP-(21)
“Yeşil filo” çalıştırmak isteyen lojistik operatörleri için IVECO S-WAY Naturel Power, 460 beygirlik motor gücüyle uzun yol görevleri için 1600 km’ye kadar menzil sunabilen tek LNG’li kamyon olma özelliğini devam ettiriyor.

Yeşil filo” çalıştırmak isteyen lojistik operatörleri için IVECO S-WAY Naturel Power, 460 beygirlik motor gücüyle uzun yol görevleri için 1600 km’ye kadar menzil sunabilen tek LNG’li kamyon olma özelliğini devam ettiriyor. Bu araç ile filo operatörleri, dizele oranla Parçacık Madde yayımlarını yüzde 99, NO2’yi yüzde 90 ve biyometan ile CO2’yi yüzde 95 düşürerek ağır hizmet sınıfında dizele tek düşük yayımlı seçenek olan doğal gazın avantajlarından faydalanabilecekler.

IVECO-S-WAY-NP-(7)
Yeni IVECO S-WAY; PM, NOx ve CO2 yayımlarında daha da fazla düşüş sağlayarak markanın ağır serisinin olağanüstü sürdürülebilirlik performansı üzerine inşa edildi.

IVECO WAY Serisi: Müşteri merkezli yol

IVECO WAY serisi, yeni ismiyle bağlantılılık tarafından sunulan olanaklardan tam anlamıyla faydalanan markanın yaklaşımını işaret ediyor. Bağlantılılık ile marka, aracın tüm yaşam döngüsü boyunca ve ötesinde müşterinin her adımını destekleyen çözümler yaratarak müşteri merkezli yeni bir yol açıyor. Kabindeki yaşam kalitesinin artırılması müşteri odaklılığı sürücüye taşıyor. Sürücüyü, filo sahibini ve IVECO’yu kârlılığı sağlamak için kamyonun kabinine koyan bağlantılılık ile IVECO WAY serisi yeni bir işletme yolu sunuyor.

IVECO-S-WAY-NP-(5)
IVECO S-WAY Naturel Power ile filo operatörleri, dizele oranla Parçacık Madde yayımlarını yüzde 99, NO2’yi yüzde 90 ve biyometan ile CO2’yi yüzde 95 düşürerek ağır hizmet sınıfında dizele tek düşük yayımlı seçenek olan doğal gazın avantajlarından faydalanabilecekler.

Yeni IVECO WAY serisi, yüzde 11 yakıt verimliliği sağlayan IVECO S-Way’in öncülünün, endüstrideki ilk gerçek doğal gazlı uzun yol çözümünün ve hafif off-road görevleri için X-WAY’in sunumunun ardından ürün yenilikçilik döngüsünde zirveyi temsil ediyor. Yeni IVECO WAY serisi, taşımacılık endüstrisine yol gösteren anahtar eğilimlerin altını çiziyor: Araç ve çevresindeki hizmetleri ayıran hatların bulanıklaşması, gelişmiş bağlantılılık, yetenekli profesyonel sürücüleri sektöre çekme ve sektörde tutma ihtiyacı ve sürdürülebilirlikte giderek talepkar hale gelen gereklilikler.

IVECO-FIT-CAB-(16)
IVECO FIT CAB, müşterinin sağlığını koruyarak sürücü merkezliliği daha da ileriye taşıyor.

IVECO, özel müşteri merkezli kavramları IVECO FIT CAB ve MAGIRUS’ü tanıttı

IVECO, IVECO WAY serisinin küresel tanıtımında iki kavram kamyonu görücüye çıkardı: Yeni IVECO FIT CAB ve MAGIRUS. Bu iki özel müşteri merkezli kavram, müşterileri kapsayan ortak bir çalışma sürecinin konusu olacak.

IVECO-FIT-CAB-(11)
Kabinin içi arka duvara ya da tavana bütünleşik jimnastik aletleriyle donatılıyor.

IVECO, 19 Temmuz tarihinde Nürburgring’den (Almanya) başlayarak 2019 Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası’nın tüm yarışları boyunca sürücüler ve filo sahipleriyle müşteri çalıştayları gerçekleştirmek için bu kavramları kullanacak.

IVECO-FIT-CAB-(12)
Katlanabilir ön basamak bir antrenman aleti olarak kullanılabiliyor.

Müşteri çalıştayları sırasında IVECO takımı, sürücüler ve filo sahipleriyle onların görüşlerini almak için etkin bir şekilde birlikte çalışacak. IVECO son geliştirme evresinde geri beslemeleri dikkate alacak.

GERRIT-MARX-(2)
CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx, şunları söyledi: “Ürünlerimizi geliştirirken müşteri ve sürücü merkezli bir yaklaşım benimsedik: Bizim saha testi etkinliklerimize katıldılar, görüşleri ve geri beslemeleriyle bize kılavuzluk yaptılar. Bu kavramlar ile öneri olarak sunduğumuz araçları sürücüler ve müşterilerle ortaklaşa yaratmak istiyoruz. Daha da önemlisi, ihtiyaçları ve istekleriyle neredeyse birebir örtüşecek gelecek kamyonları özelleştirmek için işleri hakkında onlarla diyalog kurmak istiyoruz. Hedefimiz müşteriler için müşteriler tarafından geliştirilen kamyonlar.

IVECO_MAGIRUS-(10)
IVECO MAGIRUS, geleceğe kendinden emin bir şekilde bakarak şanlı mirasına saygısını gösteriyor.

IVECO FIT CAB, uzun sürüş saatlerinin etkilerini ortadan kaldırarak sürücünün sağlığını, konforunu ve performansını iyileştirmek amacıyla sürücü merkezliliği daha da ileriye taşıyor. Fitness programlarından esinlenilen logo ile sportif görünüş, kabinin sürücünün hareketliliğini, dengesini, gücünü ve formunu iyileştirmek için tekerlekli bir jimnastik salonu olarak oynadığı ek rolün altını çiziyor. Aracın dışında bütünleşik kanca ve bağlantı noktaları bulunuyor. Katlanabilir ön basamak bir antrenman aleti olarak kullanılabiliyor. Kabinin içi arka duvara ya da tavana bütünleşik jimnastik aletleriyle donatılıyor.

IVECO_MAGIRUS-(17)
En yüksek kalitedeki deri dokunuşlar ve narin kumaşlardan metalik kollara, düğmelere ve yuvalara kadar her bir ayrıntıya olağanüstü dikkat gösterilirken, çok geniş bir yelpazeye sahip opsiyonlar her bir müşterinin kendisi için eşsiz bir kabin yaratabilmesine olanak veriyor.

IVECO MAGIRUS, şanlı mirasına saygı göstererek geleceğe kendinden emin bir şekilde bakıyor. Klasik iki tonda boya ve krom ayrıntılar gibi orijinal markanın çoklu elemanlarını bünyesinde barındırıyor. Tarihine bağlılığını gösterirken, müşteri merkezli bir kamyon geliştirme yaklaşımında yenilikçiliği temsil ediyor. İnce işçilik ve yüksek teknoloji sunarken mirasını zarif bir şekilde yeniden yorumluyor. En yüksek kalitedeki deri dokunuşlar ve narin kumaşlardan metalik kollara, düğmelere ve yuvalara kadar her bir ayrıntıya olağanüstü dikkat gösterilirken, çok geniş bir yelpazeye sahip opsiyonlar her bir müşterinin kendisi için eşsiz bir kabin yaratabilmesine olanak veriyor.

IVECO_MAGIRUS-(11)
IVECO MAGIRUS, klasik iki tonda boya ve krom ayrıntılar gibi orijinal markanın çoklu elemanlarını bünyesinde barındırıyor.
Ahmet-Oguz-SWAY-01
Aynı zamanda IToY (Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülü) Jüri Üyesi olan yayın yönetmenimiz Ahmet Oğuz, yeni ağır uzun yol çekicisi IVECO S-Way’in Madrid’deki tanıtımında hazır bulundu.
Iveco-SWAY-Jarama-01
Etkinliğe katılan uluslararası gazeteciler, Yeni IVECO S-WAY’in dizel (üstte) ve doğal gazlı motorlu sürümlerini yüklü olarak Madrid’deki Jarama Yarış Pisti’nde kullanma olanağı buldular.
Ahmet-Oguz-SWAY-02
Aynı zamanda IToY (Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülü) Jüri Üyesi olan yayın yönetmenimiz Ahmet Oğuz, IVECO’nun yeni uzun yol çekici serisinin dizel ve doğal gazlı sürümlerini Jarama Yarış Pisti’nde deneyimledi.
Iveco-S-Way-NP-Jarama-01
IVECO S-WAY Naturel Power

6 YORUMLAR

  1. Bu gördüğüm yenilenin iveko dışardan çok güzel içide çok güzel yürüyen akşamını motoru şanzımanı bütün özverilerini anlatırmısınız eti kaçteledir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here