IVECO, yeni IVECO ON portalı ve Easy Way uygulamasıyla müşterilerin dijital deneyim düzeyini yükseltiyor

1
1020
IVECO-ON-Portal_S-WAY
IVECO, yeni bir tasarım ve daha kullanıcı dostu bir sürücü deneyimi ile IVECO S-WAY için Easy Way uygulamasında iyileştirmeler de sundu.
Renault Trucks

IVECO, müşterilerinin filolarını ve işlerini verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak ve sürücülerin yoldaki hayatını kolaylaştırmak için markanın kapsamlı bağlantılılık özellikli hizmetler teklifine kolay erişim sağlayan yeni IVECO ON portalını sunuyor.

Yeni portal, kolay gezinme ile sorunsuz bir deneyim sağlamak için tasarlandı ve iyileştirmeler ve yeni bileşenler (widget) sunuyor. Geliştirmede ileri teknolojiden ve dijital uzmanlardan oluşan ekibin bilgi birikiminden faydalanıldı. IVECO ON uygulaması da yeni özelliklerle güncellendi.

IVECO-ON-Portal_
Yeni IVECO ON portalı ve Easy Way uygulaması, geniş IVECO bağlanabilirlik özellikli hizmet yelpazesine kolay erişim sağlayarak, ileri teknoloji ve yeni özelliklerle müşterinin kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

Ticari ve Özel Araçlar Dijital ve Gelişmiş Teknoloji Küresel Başkanı Fabrizio Conicella, konuyla ilgili olarak “Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirim ve önerileri temel alarak yeni IVECO ON portalını geliştirdik. Portal, bağlantılılık özellikli tüm hizmetlerimizi parmak uçlarına getiren tek bir dokunma noktası sunuyor. Örneğin, Filo Yöneticileri, Toplam Sahiplik Maliyetleri’ni iyileştirmek için gerçekleştirebilecekleri eylemleri belirlemek için araçlarının performansına ve yakıt tüketimi eğilimlerine çok hızlı bir şekilde erişebiliyorlar. Uygulama ile sürücüler, Sürüş Tarzı Değerlendirmesi ve uzaktan yardım hizmetleri gibi hayatlarını kolaylaştıran ve yolda onlara yardımcı olan tüm dijital hizmetlere kolayca erişebiliyor ve ayrıca kabin işlevlerinin çoğunu uzaktan çalıştırabiliyorlar.” dedi.

IVECO-ON-Portal_Daily
Yeni portal, kolay gezinme ile sorunsuz bir deneyim sağlamak için tasarlandı ve iyileştirmeler ve yeni bileşenler (widget) sunuyor.

Kullanıcı deneyimindeki geliştirmeler; kolay, sezgisel bir navigasyona yönelik yeniden tasarımı, basitleştirilmiş bir kayıt ve aktivasyon sürecini ve sürücü kabini kontrolleri gibi özelliklerin kullanımıyla ilgili izinleri yönetmek için özel bir bölümün oluşturulmasını içeriyor.

IVECO-ON_Screenshot-2
Yeni IVECO ON portalı ile Filo Yöneticileri, Toplam Sahiplik Maliyetleri’ni iyileştirmek için gerçekleştirebilecekleri eylemleri belirlemek için araçlarının performansına ve yakıt tüketimi eğilimlerine çok hızlı bir şekilde erişebiliyorlar.

Yeni IVECO ON portalı ayrıca, aracın Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri’ni (ADAS) temel alan yeni Anahtar Performans Göstergeleri’nin eklenmesiyle güvenli sürüşü geliştirmek için tasarlanan Güvenli Sürüş özelliklerini de sunuyor. Bu iyileştirme, sürücülerin güvenli bir sürüş tarzı elde etmelerine ve filo yöneticilerine filolarında güvenli bir sürüş kültürü geliştirmelerine yardımcı olmak için oluşturulan raporları daha da zenginleştirmeyi amaçlıyor.

IVECO-ON_Screenshot-1
Yeni IVECO ON portalı ayrıca, aracın Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri’ni (ADAS) temel alan yeni Anahtar Performans Göstergeleri’nin eklenmesiyle güvenli sürüşü geliştirmek için tasarlanan Güvenli Sürüş özelliklerini de sunuyor.

IVECO, IVECO S-WAY ağır yelpazesinde sunulan IVECO ON Easy Way uygulamasını, basitleştirilmiş kayıt ve oturum açma, aracın Android ve IOS mobil cihazlarla otomatik eşleştirilmesi, otomatik wi-fi bağlantısı ve sezgisel gezinme gibi kullanıcı deneyiminde iyileştirmelerle güncelledi.

IVECO-ON_Screenshot-3
Yapılan iyileştirme, sürücülerin güvenli bir sürüş tarzı elde etmelerine ve filo yöneticilerine filolarında güvenli bir sürüş kültürü geliştirmelerine yardımcı olmak için oluşturulan raporları daha da zenginleştirmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz