IVECO’dan Kormad’a 3 adet Trakker

0
175
IVECO-Sahinler
IVECO yetkili satıcısı Şahinler Otomotiv, 3 adet Trakker’ı Kormad Madencilik'e teslim etti.

IVECO Ege bölgesi yetkili satıcılarından Şahinler Otomotiv, Aydın ili Çine ilçesinde faaliyet gösteren ve cam, vitrifiye sektörüne seramik, kompoze taş hammadde sağlayan Kormad Madencilik firmasına 3 adet AD380T50 Trakker 6×4 damperli kamyon teslim etti.

Şahinler Otomotiv satış yetkilisi Canberk Demir, Kormad’a satış sonrasında da en iyi hizmeti vermekte iddialı olduklarını ifade etti.

IVECO Trakker

IVECO Trakker serisi, 4×2, 4×4, 6×4 ve 6×6 dingil düzenli kamyonlar ve yine bu düzendeki çekiciler ile 8×4, 8×8 dingil düzenli kamyonlardan oluşuyor.

Trakker serisi araçlar 10 mm’ye kadar çıkan şasi kalınlıkları ve sağlam komponentleri ile Türkiye şartlarının gerektirdiği yüksek dayanıklılık değerlerini karşılayarak, inşaat, hazır beton ve agrega sektörlerine sesleniyor.

Trakker serisi; hazır beton mikseri, beton pompası, vinç ya da damper gibi çeşitli görevler için Türkiye’deki şartlara ve taleplere uygun olarak “göreve özel sürümler” halinde konfigure ediliyor.

Trakker serisi isteğe bağlı olarak yataklı veya yataksız, alçak veya yüksek kabin seçenekleriyle sunuluyor. Parabolik, yığma makas ya da havalı süspansiyon seçenekleri göreve uygun olarak seçilebiliyor. Tüm bunların yanında, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok seçenekli bir opsiyonel donanım yelpazesi de aracın zengin standart donanımına ilaveten müşteriye sunuluyor.

Trakker; dar alanlarda, zaman zaman çok zorlu pozisyonlarda manevra yapmak zorunda kalansöktör sürücüleri için yüksek manevra kabiliyeti sağlıyor.

Araçlarda Eurotronic şanzıman standart olarak sunuluyor. Yüke ve yola göre en uygun vites seçeneğini otomatik olarak seçerek hem yakıt hem de baskı balata masraflarını düşüren Eurotronic şanzıman, sürücüye yüksek bir konfor sunduğu gibi, aynı zamanda sürücü hatalarından kaynaklanan motor, şanzıman ve diğer aktarma organı hasarlarının da önüne geçiyor. Şanzıman, Tiptronic kullanımda manevra ve off-road modlarına sahip.

Yokuş Kalkış Desteği (Hill Holder) ve damper sürümlerinde retarder gibi işlevsel özellikler de yine standart donanımda yer alıyor.

410 ve 500 beygirlik Cursor 13 motorlarla donatılan Trakkerlar’da motor freni 2400 devir/dk’de 464 kW frenleme gücü sağlıyor.

Şantiye şartları için tam çelik tampon, far koruma standart olarak sunuluyor. Trakker’larda ayrıca ön güneşlik de standart olarak bulunuyor.

Trakker’larda üstyapı uygulamaları için daha çok işleve ve esnekliğe sahip ara modul ( expansion module) kullanılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here