25. yıl özel kavramlı Volvo FH16 Agit Nakliyat’a teslim edildi

0
1524
volvo_TIM_Agit_Teslimat
Temsa İş Makinaları, Agit Nakliyat’a distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks markasının en güçlü çekicisi Volvo FH16 750 BG 4x2 teslimatı gerçekleştirdi.

Temsa İş Makinaları, yurtiçi ve yurtdışı frigorifik taşımacılık hizmeti sunan Agit Nakliyat’a distribütörlüğünü yürüttüğü Volvo Trucks markasının en güçlü çekicisi Volvo FH16 750 BG 4×2 teslimatı gerçekleştirdi. 25. yıl özel kavramlı Volvo FH16 750 BG 4×2, yüksek beygir gücü, yakıt verimliliği ve konforlu kabiniyle öne çıkıyor.

Agit Nakliyat, Volvo Trucks Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’ndan 25.yıl özel kavramlı Volvo FH16 750 BG 4×2 çekiciyi teslim aldı. Bu teslimatla Agit Nakliyat’ın filosundaki Volvo araç sayısı 8 adede ulaşmış oldu. Yakıt verimliliği ve sürüş güvenliği ile öne çıkan ürün, yüksek beygir gücü, retarder ve bixenon farıyla sürüş kolaylığı sağlarken, özel tasarlanmış XL geniş kabin, kahve makinası, mikrodalga fırın, elektrik başlıklı kumandalı yatak ve üst sınıf koltuğuyla da benzersiz konfor sunuyor.

Temsa İş Makinaları Altunizade ofiste gerçekleşen teslimat törenine Agit Nakliyat firma ortağı Serhan Araç, Temsa İş Makinaları Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya ve Temsa İş Makinaları Saha Satış Müdürü Umut Şahin katıldı.

Agit Nakliyat firma ortağı Serhan Araç, “Volvo Trucks markasıyla 2013 yılından beri çalışıyoruz. Genellikle özel sipariş araç alımı yapıyoruz. Volvo Trucks markası da ihtiyacımıza uygun çözümler sunarak, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda uzman kadrosu ve yaygın yetkili servis ağı ile yola devam etmemizde önemli rol oynuyor. Volvo FH16 750 BG aracımızı 25. yıl özel kavramıyla filomuza dahil etmekse bizim için ayrıca değerli. Satış sonrası hizmetlerdeki başarısıyla da ön plana çıkan Volvo Trucks ekibinin desteğinde oldukça memnunuz. Daha nice yıllar birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.” dedi.

Temsa İş Makinaları Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya ise Volvo Trucks’ın hizmet odaklı yaklaşımına dikkat çekerek, “Yurtiçi taşımacılıkla başlayıp kısa zamanda Avrupa frigorifik taşımacılıkta da adından söz ettiren Agit Nakliyat’a sınıfının en güçlü çekicisi ve Türkiye’nin ilk 25.yıl özel kavramlı Volvo FH16 750 BG aracını teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. İşbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inancımız sonsuz.” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here