Erman Lojistik, filosunu Renault Trucks T High 520 ile güçlendirdi

1
2664
ERMAN_LOJISTIK_RT_T520HIGH_01
Erman Lojistik, filosunu beş adet Renault Trucks T High 520 çekici ile güçlendirdi.

Sadece Mersin bölgesinin değil Türkiye’nin de önde gelen lojistik firmalarından Erman Lojistik, filosunu beş adet Renault Trucks T High 520 çekici ile güçlendirdi. Satışı Renault Trucks Türkiye Mersin bayisi İmam Kayalıoğulları Otomotiv tarafından gerçekleştirilen çekiciler, 21 Haziran tarihinde İmam Kayalı Oğulları Mersin Şubesi’nde düzenlenen bir törenle teslim edildi.

Teslimat törenine Erman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz, Erman Lojistik Genel Müdürü Emrah Deniz, Erman Lojistik Finans Müdürü Erman Deniz, Erman Lojistik Başşoförü Olcay Ecevit, Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Bölge Satış Müdürü Abdullah Direk, Renault Trucks Türkiye Bölge Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ali Can Satır ve İmam Kayalıoğulları Mersin Şubesi Satış Müdürü Sinan Karaman katıldı.

ERMAN_LOJISTIK_TESLIMAT_01
Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, 5 adet Renault T High 520 çekicinin anahtarlarını Erman Lojistik Genel Müdürü Emrah Deniz’e teslim etti.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, tören sırasında yaptığı konuşmada ilk olarak Türkiye’de başlayan ve daha sonra Renault Trucks tarafından dünya çapında düzenlenmeye başlanan ve bugün çok farklı bir noktaya gelen Optifuel Challenge yarışmasını uzun bir aradan sonra Türkiye’de tekrar yapmaya karar verdiklerini ve yeniden başlangıç için şu anda uluslararası nakliyenin kalbi durumundaki Mersin’i seçtiklerini dile getirdi. Optifuel Challenge yarışmasına paralel olarak Türkiye’de uluslararası nakliyenin duayenlerinden Erman Lojistik’e beş adet T High 520 çekici teslimatı gerçekleştirdiklerini kaydeden Ömer Bursalıoğlu, T High serisinin ilk tanıtımını da geçen yıl Mersin Bölgesi’nde yaptıklarına dikkat çekti.

OMER_BURSALIOGLU_ERMAN_01
Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu

Kendileri için en önemli referansın satış yaptıkları bir müşteriye ikinci kez satış yapmak olduğunu söyleyen Ömer Bursalıoğlu, Erman Lojistik’e ilk kez satış yaptıklarını vurgulayarak, diğer birçok filoda olduğu gibi Erman Lojistik’e de ikinci kez satış yapmayı umduklarını ifade etti. Ömer Bursalıoğlu, Erman Lojistik’e teslim ettikleri T High serisinin tamamen düz zeminli yüksek kabine, retarderi de içeren son derece zengin bir donanıma ve piyasada Euro 6.5 olarak adlandırılan Euro 6 Step D ölçütlerine uygun 520 beygir gücünde motora sahip olduğunu açıkladı.

MEHMET_DENIZ_01
Erman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz

Erman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz ise yaptığı konuşmada son bir yılda filolarının yüzde 75’ini yenilediklerini ve filolarında bulunan 56 adet aracın yaş ortalamasının 1-1.5 olduğunu dile getirdi.

Bütün araçların teknolojilerinin birbiriyle yarışır hale geldiğini, ayrıcalığı yaratanın ise sosyal ve insani ilişkiler olduğunu kaydeden Mehmet Deniz, Renault Trucks Türkiye yöneticilerinin kendilerine en iyi hizmeti sunacaklarını ve asla pişman olmayacaklarını söylediklerini ifade etti.

ERMAN_MEHMET_EMRAH_DENIZ
Erman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz (ortada), Erman Lojistik Genel Müdürü Emrah Deniz (sağda) ve Erman Lojistik Finans Müdürü Erman Deniz (solda)

Sürücülerinin kendileri için çok önemli olduğunu, sürücülerin evi olan araçların da sürücülerine en yüksek konforu, rahatlığı ve güvenliği sağlaması gerektiğini vurgulayan Mehmet Deniz, bu nedenle yüksek teknolojili ve konforlu araçları pahalı olmalarına karşın tercih ettiklerini belirterek, Renault Trucks T High çekiciyi başşoförleri Olcay Ecevit’in test edip onayladığını açıkladı.

ERMAN_LOJISTIK_YONETIMI_01
Erman Lojistik Başşoförü Olcay Ecevit, Erman Lojistik Genel Müdürü Emrah Deniz, Erman Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz ve Erman Lojistik Finans Müdürü Erman Deniz (soldan sağa)

Bulundukları bölgenin lojistik bakımından neredeyse İstanbul’a eşdeğer bir bölge olduğunu ve Mersin’in de bu bölgenin başkenti sayıldığnı söyleyen Mehmet Deniz, şunları söyledi: “Dolayısıyla lojistikte olup biten her şey, bölgeyle ilgili işler Mersin’de başlar ve buradan yayılır. Biz firma olarak kuruluşumuzdan bu yana özellikle zor piyasaları seçmiş bir firmayız. Doğuya çalışmıyoruz. Soğuk zincir alanında sürekli olarak İskandinav ülkelerine yoğun bir şekilde çalışan ve orada da markasını oturtmuş bir şirketiz. Şu anda da iyi bir konumdayız. Biz gerek araç alımında gerekse de şirketin yönetiminde daima yeşil lojistiğe önem veren ve buna önderlik eden bir kurumuz. İş yerimizde kağıt kullanımından tutun da ısı sistemlerine kadar her şey bu çerçevede konuşlandırılmıştır. Aynı şekilde araç alımlarımız da böyledir. Biz Türkiye’de ilk defa Euro 5 ve Euro 6 araçları kullanan firmayız. Bu yüzden sürekli UBAK sıralamasının üst sıralarında yer alırız. Çok araçtan ya da çok çalışmadan değil, yüksek teknolojiyi takipten ötürü.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here