Eyüp Lojistik, filosunu 110 adet IVECO S-WAY ile büyüttü

0
529
IVECO S-WAY
Türkiye’nin sanayi ve lojistik merkezlerinden biri olan Gaziantep’te faaliyetlerini sürdüren ve 80 yılı aşkın deneyimi ile özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurtiçi ve yurt dışı lojistik sektöründe faaliyet gösteren Eyüp Lojistik, filosunu genişletmek için yeni araç alımlarında IVECO’yu tercih etti.

Avrupa’nın en büyüğü olma hedefi ile hız kesmeden yatırımlar ve yenilikler yapan Eyüp Lojistik, rotasında bulunan birbirinden farklı ülkelerin, birbirinden farklı yol koşullarına uygun çekiş gücü, zorlu hava şartlarında dahi sorunsuz yol tutuşu ve operasyonel maliyetlere katkı sağlayan yakıt tasarrufu sayesinde IVECO S-WAY çekicileri tercih etti.

Filoda ağırlık IVECO’da

Eyüp Lojistik yaklaşık 150 adetlik çekici filosunu IVECO’yu tercih ederek, 110 adet IVECO S-WAY çekici ile genişletti. Böylece IVECO, Eyüp Lojistik filosunun baskın markası oldu. Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı ile hizmet veren IVECO, Gaziantep yetkili satıcısı Üstün-İş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen ve Eyüp Lojistik’in seçtiği IVECO S-WAY FULL PLUS 530 beygir çekicilerin teslim törenini 7 Mayıs’ta Swissotel The Bosphorus’ta düzenlendi. IVECO S-WAY çekicilerin teslimi için gerçekleşen törene Eyüp Lojistik yönetimi, IVECO Türkiye yöneticileri ve IVECO yetkili satıcısı Üstün-İş Otomotiv yetkilileri ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

Eyüp Lojistik
IVECO Gaziantep yetkili satıcısı Üstün-İş Otomotiv tarafından gerçekleştirilen anlaşma kapsamında Eyüp Lojistik’e satılan 110 adet IVECO S-Way çekici, Eyüp Lojistik, IVECO Türkiye ve Üstün-İş Otomotiv yöneticilerinin katıldığı bir törenle teslim edildi.

Düzenlenen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak,Öncelikle Eyüp Lojistik’e IVECO S-WAY çekicileri tercih ettikleri için hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. 2020 yılında lansmanını gerçekleştirdiğimiz uzun yol çekicimiz S-WAY ile kısa sürede çok büyük bir başarı elde ettik. S-Way’in yakıt verimliliği, konforu ve üstün sürüş performansı ile yürüyen araç parkımızı hızlıca büyüttük. 110 adet IVECO S-WAY çekici satışı gerçekleştirdiğimiz Eyüp Lojistik’te ağır yük taşımacılığında iddialı ve bu iddiasını IVECO S-WAY ile de perçinlemiş oldu. Hem Avrupa’ya hem ülkemizin dört bir yanına lojistik hizmeti sağlayan Eyüp Lojistik, tercih ettiği IVECO çekicileri ile kat edeceği mesafeleri güvenle, konforla ve tasarruflu bir şekilde gerçekleştirecektir.” dedi.

IVECO Türkiye
IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ve Üstün-İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, günün anısı nedeniyle Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık’a bir plaket sundular.

Eyüp Lojistik’e yaptıkları bu 110 adetlik teslimatla Gaziantep bölgesinde IVECO’ya önemli bir talep oluşmaya başladığını dile getiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Eyüp Lojistik ile iş ortaklığına başlamalarının hem kendileri hem de S-WAY için önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek Gaziantep bölgesinde bu yılı ciddi bir pazar payıyla kapatacaklarını ifade etti.

Hakkı Işınak, müşterinin yaptıkları işin merkezinde yer aldığını ve müşteri memnuniyetinin kendilerini için en önemli konu olduğunu da sözlerine ekledi.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak
Eyüp Lojistik’e yaptıkları bu 110 adetlik teslimatla Gaziantep bölgesinde IVECO’ya önemli bir talep oluşmaya başladığını dile getiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, Eyüp Lojistik ile iş ortaklığına başlamalarının hem kendileri hem de S-WAY için önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek Gaziantep bölgesinde bu yılı ciddi bir pazar payıyla kapatacaklarını ifade etti.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak’tan sonra bir konuşma yapan Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, IVECO ile iyi bir işbirliği içinde olduklarını dile getirerek şunları söyledi:  “Şirket olarak insan ve çevre odaklı faaliyet göstermeye, en son teknolojileri iyi bir şekilde kullanmaya ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaya gayret ve özen gösteriyoruz. Bu anlamda filomuza yatırım yaparken oldukça seçici davranıyoruz ve bizimle aynı misyona sahip markalarla çalışıyoruz. Araçların teknik özellikleri kadar, işbirliği içerisinde olacağımız markaların satış sonrasında da bizlerin yanında olması gerekiyor. IVECO ile masaya oturduğumuz andan itibaren bizi anlayan, dinleyen ve çözüm üretmek adına elini taşın altına koymaya bir hazır marka olduğunu gördük. Biz Eyüp Lojistik ailesi olarak uzun süreli müşteri ilişkilerine değer veriyoruz ve inanıyorum ki IVECO ile de uzun ve kalıcı işbirliklerimiz olacaktır.

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık
Daha önce 2008 ve 2018 yıllarında filolarına IVECO marka araç kattıklarını dile getiren Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, IVECO S-WAY’i tercih etme nedenlerini şöyle açıkladı: “Biz hiçbir zaman ucuz olduğu için araç almadık. Biz araç alırken ilk satın alma fiyatı, işletme maliyeti ve ikinci el değeri olmak üzere üç parametreyi bir araya getirdiğimizde şirketimiz için en doğru araç hangisi diyerek tercih yapıyoruz. IVECO S-WAY de bu üç parametreye göre en üstün araç çıktı.”

Daha önce 2008 ve 2018 yıllarında filolarına IVECO marka araç kattıklarını dile getiren Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, IVECO S-WAY’i tercih etme nedenlerini şöyle açıkladı: “Biz hiçbir zaman ucuz olduğu için araç almadık. Biz araç alırken ilk satın alma fiyatı, işletme maliyeti ve ikinci el değeri olmak üzere üç parametreyi bir araya getirdiğimizde şirketimiz için en doğru araç hangisi diyerek tercih yapıyoruz. IVECO S-WAY de bu üç parametreye göre en üstün araç çıktı.

13 – 14 milyon euro tutarında bir yatırımla aldıkları araçların ihracat taşıması yapacaklarını ve ülkeye döviz kazandıracaklarını kaydeden Eyüp Bartık, “Bir ürünü satmak için ürünün de iyi olması gerekiyor, satıcının da iyi olması gerekiyor, satış sonrası hizmetlerin de iyi olması gerekiyor. Bunların hepsini bir araya getirdiğinizde başarı geliyor.” şeklinde konuştu.

Üstün İş Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin
Eyüp Lojistik’in yaptığı satın almanın çok önemli olduğunu vurgulayan Üstün-İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, Eyüp Lojistik’in aldığı özelliklerde araç oluşturduklarını belirterek, bölgelerinde 150 – 200 adetlik bir satış beklediklerini dile getirdi.

IVECO S-WAY

Sürücü için mükemmel bir yol arkadaşı olan IVECO S-WAY, filo sahibi için de ideal bir çözüm ortağı. Çevre dostu S-WAY yakıt tasarrufu, ihtiyaca göre tasarlanmış kabin dizaynı, gelişmiş teknik özellikleri ve sürücü için çok önemli olan konfor sürüş deneyimi ile oldukça iddialı. Araçlar, CO2 emisyonlarını azaltan ürün özelliklerinin yanı sıra tamamen yenilenmiş kabin tasarımı ile göz dolduruyor. IVECO S-WAY’in her ayrıntısı, aerodinamik performansını en üst düzeye çıkarmak için dikkatle tasarlandı. Hava akışını optimize etmek ve yakıt verimliliğinde önemli bir artış sağlamak için tüm detaylar düşünüldü. Kaputun altındaki yeni motor serisi ve bileşenler, performans ve yakıt verimliliğinde çıtayı yükselterek iş üretkenliğini önemli bir ölçüde artırıyor. Düşük yakıt ve AdBlue tüketimi, düşük yedek parça maliyeti ve uzun bakım aralıkları ile IVECO S-WAY işletme giderlerini filo sahipleri lehinde yönetilmesini sağlıyor. Sürdürülebilirlik ve görev odaklı yaklaşımı ile IVECO müşterileri için bir ticari araç markasından çok çözüm ortağı olarak sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz