Yalçınsoy Lojistik, filosunu yeni Volvo FH 460 4×2 ile güçlendirdi

0
1040
Volvo-Trucks-Yalcinsoy-Lojistik
Volvo Trucks, Ortadoğu ülkelerine verdiği lojistik hizmetini Avrupa hattına genişletme kararı alan Yalçınsoy Lojistik’e 16 adet yeni Volvo FH 460 satışı gerçekleştirdi.

Nakliye, petrol ve yedek parça sektörlerinde faaliyet gösteren Yalçınsoy Lojistik, araç filosunu 16 adet yeni Volvo FH 460 4×2 ile genişletti. Yeni araçlarla Yalçınsoy Lojistik’in filosundaki Volvo Trucks markalı araçların sayısı 20’ye, toplam filo ise 35 adede ulaştı. Yeni Volvo FH 460 yüksek performansı, konforu ve yakıt verimliliği ile öne çıkıyor.

Müşterilerinin çözüm ortağı olma hedefiyle faaliyet gösteren Volvo Trucks, Ortadoğu ülkelerine verdiği lojistik hizmetini Avrupa hattına genişletme kararı alan Yalçınsoy Lojistik’e 16 adet yeni Volvo FH 460 satışı gerçekleştirdi.

Yeni Volvo FH 460; yakıt verimliliği, çevre dostu ve yeni emisyon standartlarına uygun olması nedeniyle uluslararası uzun yol taşımacılığında tercih ediliyor. Araçlarda, Yalçınsoy Lojistik’in Avrupa hattında ihtiyaç duyduğu Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması’na (ADR) uygun opsiyon paketi olması da tercihte etkili oldu.

Teslimat törenine Yalçınsoy Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Yalçın ile Volvo Trucks İmam Kayalı Yetkili Satıcı ve Servisi’nden Satış Koordinasyon ve Operasyon Müdürü Yunus Emre Özen ile Saha Satış Müdürleri Fatih Çoban ve Sinan Karaman katıldı.

Yalçınsoy Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Yalçın, Volvo Trucks markasıyla işbirliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek “İşimizi Avrupa’ya genişletiyoruz ve araçların emisyon standartları ve ADR uygunluğu bizim için çok önemli. Filomuzu Volvo Truck markası ile genişletmekten oldukça memnunuz.” dedi.

Yeni Volvo FH 460 araçlarda bulunan; I-Shift şanzıman, güçlü VEB+ yardımcı fren sistemi, uyarlanabilir hız sabitleyicisi (ACC), kişisel ayarlanabilir Volvo Dinamik Direksiyon, otomatik gündüz-kısa far geçişi, acil frenleme sistemi, ile beraber önden çarpışma önleyici ikaz sistemi, şerit takip desteği ve şerit değiştirme desteği gibi güvenlik donanımları da Yalçınsoy Lojistik’in güvenlik, konfor ve kazanç beklentilerini karşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here