İlk MAN TGE’lerden biri TETNAK’a teslim edildi

0
1003
İlk MAN TGE’lerden biri, MAN’a yedek parça taşımacılığı da yapan köklü lojistik şirketlerinden TETNAK’a teslim edildi.

MAN’ın araç yelpazesini tamamlayan hafif ticari taşıtı MAN TGE’nin Türkiye’de satışa sunulmasıyla birlikte ilk teslimatlar gerçekleştirilmeye başlandı. İlk MAN TGE’lerden biri, MAN’a yedek parça taşımacılığı da yapan köklü lojistik şirketlerinden TETNAK’a teslim edildi.

TETNAK’ın Ankara’daki Merkez Lojistik Üssü’nde gerçekleştirilen teslimat törenine TETNAK Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Gündüz ev sahipliği yaptı. Törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’yi temsilen Hafif Ticari Araç (HTA) Satış Ürün Yöneticisi Kaan Yılmaz ile Araç Teslimat Sorumlusu Abdullah Kavrak katıldı.

TETNAK’ın Ankara’daki Merkez Lojistik Üssü’nde gerçekleştirilen teslimat törenine TETNAK Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Gündüz ev sahipliği yaptı.

Satın alınan MAN TGE 3.140 L4H3 4×2 panel vanın tesliminde konuşan TETNAK Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Gündüz, “MAN, bilinen kalitesini ve ileri mühendisliğini TGE’lere de yansıtmış. İlk görüşte göze çarpan bu ayrıntıların tecrübe edilmesiyle birlikte, kısa sürede Türkiye yollarında çok sayıda MAN TGE görmeye başlayacağımızı düşünüyorum.” dedi.

MAN TGE, ürün yelpazemizi genişleten, tamamlayan ve dolayısıyla bizleri heyecanlandıran bir serimiz.” diyen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Hafif Ticari Araç Satış Ürün Yöneticisi Kaan Yılmaz ise “Ancak TGE, gerçekten de sadece van değil, tam anlamıyla bir MAN. MAN’ın ileri teknolojisi ve bilinen kalitesi ile geliştirildi, üretildi. Her açıdan en ince ayrıntılarına kadar düşünüldü ve geleneksel bir vanın ötesine taşındı. MAN TGE’nin Türkiye’de yaptığımız ilk teslimatlardan birini de uzmanlığı, tecrübesi ile öne çıkan ve bizim de yedek parça lojistiğinde paydaşımız olan TETNAK’a gerçekleştirmemiz, bizler için ayrı ve özel bir anlam ifade ediyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here