IVECO, yeni hizmet ve taşımacılık çözümleri markası IVECO ON’u tanıttı

0
652
IVECO-S-WAY-NP-01
IVECO, yeni hizmet ve taşımacılık çözümleri markası IVECO ON’u tanıttı.

IVECO ON, araç üzerindeki sürücünün güvenliğini ve konforunu gözetirken müşterilerin üretkenliğini ve Toplam Sahiplik Maliyeti’ni (TCO) optimize etmek için tasarlanan bir hizmet ve taşıma çözümleri dünyasını bütünleştiren yeni bir şemsiye isim.

IVECO ON, IVECO’nun sürekli genişleyen hizmet yelpazesinde müşterilerin işleri için terzi işi çözümleri kolay bir şekilde tanımlamalarına yardım etmek için yaratıldı.

IVECO-ON
IVECO ON, IVECO’nun sürekli genişleyen hizmet yelpazesinde müşterilerin işleri için terzi işi çözümleri kolay bir şekilde tanımlamalarına yardım etmek için yaratıldı.

IVECO, müşterilerinin filolarını ve işlerini verimli bir şekilde yönetmelerine ve daha rekabetçi, daha kârlı ve daha sürdürülebilir olmalarına yardım etmek için geliştirilen bir bütünleşik hizmet ve taşımacılık çözümleri dünyasını bir araya getiren yeni şemsiye isim IVECO ON’un tanıtımıyla müşteri merkezli teklifini öne çıkarıyor. IVECO ON, müşterilerin kendi özel ihtiyaçlarına uygun çözümleri kolaylıkla tanımlayabilmelerini sağlamak için şimdi bir araya getirilen ve düzenlenen IVECO’nun kapsamlı hizmet teklifleri içinde yön bulmayı kolaylaştırmak için yaratıldı.

IVECO ON ile müşteriler sürekli olarak IVECO uzmanları ve satıcıları ile iletişimde oluyor ve araçlarını yolda tutacak ve işlerini devam ettirecek yanıtlar elde ediyorlar. IVECO ON ismi, markanın müşterilerinin yanında, onların ihtiyaçlarını her zaman karşılamaya hazır bir şekilde onlar için her zaman ‘ON’ olduğunu ifade ediyor.

Thomas-HILSE_IVECO-Brand-President
IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse

IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse, konuyla ilgili olarak “IVECO ON, sadece müşterilerimiz için hayal edilen ve tasarlanan bir hizmet dünyasının kapılarını açıyor. Müşterilerimizin işlerini daha verimli, daha kolay ve daha kârlı yönetmelerine yardım etmek için tasarlanan bir bütünleşik çözümler ekosistemi yaratıyor. Sürekli olarak müşterilerimizi yeni yollarla destekleyecek yeni hizmetleri geliştiriyoruz. IVECO ON bağlantılı hizmetler, müşteri hizmetlerinde çifte atılımı işaret ediyor. Her şeyden önce aracı gerçek zamanlı olarak iletişim kuran ve veri alan bir platforma dönüştürüyorlar. İkinci olarak IVECO’yu müşteri ve sürücü için gerçek bir danışmana dönüştürüyorlar. Hizmet anlayışını değiştiriyoruz. IVECO ON, geleceğin taşımacılık hizmetlerini bugünden sunuyor.

IVECO ON, Toplam Sahiplik Maliyeti’ni (TCO) düşürmenin yanı sıra araçtaki sürücünün güvenlik ve konforunu gözeterek aracın yolda kalma süresini ve filonun verimliliğini ve üretkenliğini geliştirmeye odaklanan markanın kapsamlı dijital özellikler ve hizmetler yelpazesine geçit sağlayan bir şemsiye marka. IVECO ON şemsiyesi altında sunulan ve sayıları ve erişimi sürekli artan hizmetler beş küme halinde düzenlendi:

IVECO_NewDaily_Van-01
IVECO ON, Toplam Sahiplik Maliyeti’ni (TCO) düşürmenin yanı sıra araçtaki sürücünün güvenlik ve konforunu gözeterek aracın yolda kalma süresini ve filonun verimliliğini ve üretkenliğini geliştirmeye odaklanan markanın kapsamlı dijital özellikler ve hizmetler yelpazesine geçit sağlayan bir şemsiye marka.
  • Yakıt tüketimi ve sürücü takibi, görev planlama, rota optimizasyonu ve sipariş gönderimi yoluyla verimli filo yönetimi için filo. Esnek bir veri entegrasyonu sayesinde filo sahiplerinin farklı markalardan filolarını tek bir araçla kontrol etmelerini sağlayan IVECO Web Api‘yi içeriyor.
  • Öngörülemeyen arızaları önlemek ve yol yardımı sağlamak için aracı yolda tutmak için çalışma süresi. Kontrol Odası aracılığıyla sağlanan araç takibi, plansız duruşlardan kaçınarak Uzaktan Yardım sağlamaya olanak tanıyor. Ayrıca IVECO Top Care, bir onarım gerektiğinde Premium Müşterilere hak ettikleri önceliği veriyor.
  • Araç takibi ve raporlama ile yoldayken araç sahibine, sürücüsüne ve araca bakmaya özen gösterme. Akıllı Rapor, müşterilere ve sürücülere yakıt ve araç optimizasyonu için sürüş tarzını nasıl iyileştireceklerine dair ipuçları sağlıyor. Kamyon sürücüleri ayrıca, basit bir tıklama ile, konforlarını en üst düzeye çıkararak araçtaki yaşamlarını kolaylaştıran Easy Way Uygulaması’ndan da yararlanabiliyor.
  • Terzi işi servis sözleşmeleri seçeneğiyle özel yardım için Bakım ve Onarım. “Elements“, ihtiyaçlara en uygun olan özelleştirilebilir hizmet paketlerini sunuyor.
  • Parçalar, IVECO ON teklifini orijinal IVECO parçaları ve aksesuvarları ile tamamlıyor. Müşteriler araçlarını orijinal aksesuvarlarla zenginleştirebiliyor ve IVECO‘nun Orijinal Parçalar, Reman ve Nexpro serisinden yeni parçalar satın alabiliyor.

Hızlı büyüyen hizmet yelpazesi ile IVECO ON, bireysel müşterilerin iş gerekliliklerini ve görevlerini karşılamak için özelleştirilebilen esnek bir teklif sağlıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here