eActros JOURN.e başarıyla tamamlandı: Mercedes e-kamyonlar 5.000 kilometreden sonra Wörth fabrikasına geri döndü

0
1229
Mercedes-Benz Trucks JOURN.e
Üç eActros ile Almanya, Avusturya, İtalya, Hollanda ve Belçika'yı kapsayan uluslararası satış turu “JOURN.e” tamamlandı. 1.000'den fazla misafir ve 1.250 test sürüşü ile toplam 14 müşteri etkinliği gerçekleştirildi. Şarj işlemlerinin çoğu halka açık şarj istasyonlarında gerçekleşti.
Renault Trucks

Mercedes-Benz Trucks, geçtiğimiz günlerde Avrupa çapındaki satış turunu başarıyla tamamladı. Üç e-kamyon, Almanya, Avusturya, İtalya, Hollanda ve Belçika’da 5.000 kilometreden fazla yol kat etti ve Wörth am Rhein’a döndü. Mercedes-Benz Trucks, 1.000’den fazla misafir ve 1.250 test sürüşü ile toplam 14 müşteri etkinliği düzenledi. Tüm tur boyunca, eActros‘un aküleri büyük ölçüde halka açık şarj istasyonlarında şarj edildi.

Mercedes-Benz Trucks Pazarlama Satış ve Hizmetler Başkanı Stina Fagerman, konuyla ilgili olarak “eActros roadshow, kapsamlı bir başarıydı. Müşterilerle doğrudan bir araya gelmek bizim için son derece değerliydi. Müşterilerimiz kendi pazarlarında e-kamyonları kapsamlı ve kolay bir şekilde test edebildiler ve e-uzmanlarımızdan kapsamlı danışmanlık hizmetleri aldılar. Aynı zamanda eActros’umuz, zorlu topografyaya rağmen tüm turu kendinden emin ve sakin bir şekilde tamamladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here