Sesli Turizm’e 30 adet Mercedes-Benz Sprinter

0
1972

İstanbul bölgesinde öğrenci ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Sesli Turizm, geçen yılın haziran ayında gerçekleştirilen 41 adetlik Mercedes-Benz Sprinter teslimatının ardından tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla Sesli Turizm, filosuna 30 adet daha Mercedes-Benz Sprinter ekledi.

Sesli Turizm, satın aldığı 30 adet Sprinter araçlarını Has Otomotiv Avcılar yerleşkesinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Bu teslimatla birlikte Sesli Turizm’in filosundaki araç sayısı 150 adede yükseldi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban ve Sesli Turizm şirket sahibi Metin Sesli katıldı.

Sesli Turizm şirket sahibi Metin Sesli, Sesli Turizm’in filosunudaki araç sayısını tamamen Mercedes-Benz marka araçlarla çoğaltmaktan gurur duyduklarını ve işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz