Mercedes-Benz Türk’ten otobüs teslimatları

1
2679

Mercedes-Benz Türk, 12 Ocak – 2 Mart 2017 tarihleri arasında birçok teslimat gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş.’ye satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Gürkan Kara, Mehmet Tetik, Mustafa Erten ve Fatih Alkan’a teslim edildi. Teslimat esnasında, düşük yakıt sarfiyatı ve işletme maliyetlerinin yanı sıra yüksek tasarım anlayışı nedeniyle Mercedes-Benz Conecto araçların tercih edildiği belirtildi. Alınan bu araçla birlikte Kara, Tetik, Erten ve Alkan, filolarındaki araç sayısını 3’e çıkarttı.

MBT-IHO-02.03.2017

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Tarsus tarafından Hasan Şimşek’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD teslim edildi. Şimşek, düşük yakıt sarfiyatı ve işletme maliyetleriyle rakiplerine nazaran çok daha ekonomik olan Mercedes-Benz Tourismo 16 araçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman tarafından Pamukkale Turizm’de çalıştırılmak üzere Lüks Karadeniz’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD firmanın Marmara Bölge Müdürü Zeki Sarıgül’e teslim edildi. Zeki Sarıgül, 2017 yılına yatırımlarla başladıklarını ve alımların hızla devam edeceğini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından AFAD’a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Ömer Koşan, Tansel Çelik ve Mücait Karapınar’a teslim edildi. Teslimat esnasında Koşan, Çelik ve Karapınar, Tourismo araçların yakıttaki cimriliğinin ve yüksek kalitesinin tercihlerinde önemli bir rol oynadığını ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş.’ye satışı gerçekleştirilen üç adet Mercedes-Benz Conecto, Uluman Özcan Taşımacılık’tan Fatih Özcan, Gürkan Uluman, Gökhan Uluman, Deniz Yiğit ve Turgut Daymaç’a teslim edildi.

 

Mercedes-Benz Türk bayi Has İstanbul tarafından Üçel Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, firma sahipleri Yusuf Kafa ve Bayram Kafa’ya teslim edildi. Halihazırda araç parkında Travego ve Tourismo araçlar bulunduran Üçel Turizm’in tercihi yine Mercedes-Benz oldu. Bayram Kafa, filolarında bulunan Mercedes araçların sorunsuzluğunu vurgulayarak, düşük yakıt sarfiyatı nedeniyle daima Mercedes-Benz’i tercih ettiklerini söyledi.

 Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto Mümtaz Tunç’a teslim edildi.

MBT-Pamukkale-Bireysel

 Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Köksal Tunç’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Merkay tarafından Badminton Federasyonu’na satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Bülent Turan Küçükarpacı’ya teslim edildi. Küçükarpacı, aracı yurtdışında da kullanacaklarını ve Mercedes-Benz’in yurtdışındaki yaygın servis ağının seçimlerinde etkili olduğunu ifade etti.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Pamukkale Turizm bireyselcilerine satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecileri Levent Özcüden ve Metin Kutucu’ya teslim edildi. Levent Özcüden ve Metin Kutucu, teslimat esnasında araç parklarında halihazırda bulunan sekiz adet araçtan oldukça memnun dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Ali Osman Ulusoy’a satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, şirket yetkilisi Selçuk Köse’ye teslim edildi. Ali Osman Ulusoy Seyahat’in almış olduğu 10 adet 2017 model Tourismo 16 2+1 RHD’nin iki adedinin teslimatı esnasında Köse, Mercedes-Benz araçlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Mercedes-Benz ile olan birlikteliklerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Metin Höbek’e teslim edildi.

MBT-Ali-Osman-Ulusoy

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman tarafından Pamukkale Turizm’de çalıştırılmak üzere Lüks Karadeniz’e satışı gerçekleşen beş adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Marmara Bölge Müdürü Zeki Sarıgül’e teslim edildi. Sarıgül, 2017 yılına yatırımlarla başladıklarını ve alımların hızla devam edeceğini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen üç adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, firma sahibi Veysel Keskin’e teslim edildi. Keskin, Mercedes-Benz araçların yüksek kalite standartlarının ve yakıt konusundaki cimriliğinin Mercedes-Benz’i tercih etmelerindeki sebepler olduğunu vurguladı.

 Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen üç adet Mercedes-Benz Conecto, Ateşoğlu Gıda Turizm şirketi adına şirket şoförlerine teslim edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz