Deniz Nakliyat’a 79 adet Mercedes-Benz kamyon

0
2658
Mercedes-Benz-Turk-Orkun-Grup-Teslimati

Mercedes-Benz Türk, 50’nci yılında bu yıl yine 50’nci yılını kutlayan Deniz Nakliyat’a 79 adet Euro 6 motorlu yeni nesil Mercedes-Benz Actros ve Mercedes-Benz Atego aracı törenle teslim etti.

Actros 3242, Actros 3232, Actros 2632 ve Atego 1518 model toplam 79 kamyonla birlikte filosunu önemli ölçüde genişleten Deniz Nakliyat’ın 171 adedi Mercedes-Benz kamyon olmak üzere toplam 221 aracı bulunuyor. PTT kargo taşımacılığı hizmetlerinde kullanılacak yeni araçlar, Mercedes-Benz Türk’ün geçtiğimiz yıl mayıs ayında tanıtımını yaptığı yeni ürün yelpazesi içerisinde yer alan Euro 6 motorlu kamyon modellerinden sadece dört tanesi.

Mercedes-Benz Türk tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, Başkan Yardımcıları Coşkun Yük ve Akın Yük, Hasmer Otomotiv Genel Müdürü Orhan Karabudak, Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ve Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Deniz Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Yük, satın aldıkları araçların anahtarlarını teslim alırken, “Deniz Nakliyat olarak 2013 yılından beri işbirliğimizi genişleterek güçlendirdiğimiz Mercedes-Benz Türk ürünlerini güvenilir olmaları, düşük yayım değerlerine sahip olmaları ve yakıt ekonomisi bakımından avantajlı olmaları sebebiyle hep tercih ettik. Euro 6 motorlu yeni ürün yelpazesindeki ürünlerin üst seviyedeki kalitesini görmek bizleri heyecanlandırdı. Bu sebeple filomuzun önemli bir bölümünü daha güçlü ve daha ekonomik olan bu araçlardan oluşturduk.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz-Deniz-Nakliyat-Teslimatı-(1)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz