Grup Dayımlar’dan TEGV yararına konser

0
1289
Grup Dayımlar

Mercedes – Benz Türk çalışanları tarafından 2008 yılında kurulan Grup Dayımlar, 28 Aralık tarihinde Mask Live Pera’da, geliri TEGV’e bağışlanacak 10’uncu yıl konserine hazırlanıyor.

Mercedes-Benz Türk çalışanlarının, 2008 yılında bir bayi yemeğinde sahneye çıkacak müzik grubu arayışları sürerken, şirket bünyesinde müzik ile ilgilenenlerden oluşanların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Grup Dayımlar, kuruluşunun 10’uncu yılında geliri TEGV’e bağışlanacak bir konser veriyor. Grup Dayımlar, 28 Aralık 2018 tarihinde saat 21:00’da Asmalımescit Mask Pera Live’da sahne alacak. 

Grup Dayımlar’ın adı, Mercedes – Benz Türk’ün ana şirketi Daimler’den esinlenerek ortaya çıktı. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz; gitarist ve başkan, Kamyon Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Mehmet Doğan; solist ve gitarist, Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt; bas gitarist, Otomobil Müşteri Hizmetleri Grup Müdürü İsmail Karaali; baterist ve Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayisi Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve Gülsoy Florya Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy klavyede çalmak üzere bir araya gelerek Grup Dayımlar’ı kurdular. Grup Dayımlar üyeleri ilk bir araya geldiğinde bireysel olan müzik zevklerini rock müzikte birleştirmeye karar verdiler.

Led Zeppelin’den Harman Dalı’na kadar farklı tarzda parçalar çalan Grup Dayımlar, 2017 yılında 50’nci yılını kutlayan Mercedes – Benz Türk’ün bütün çalışanlarıyla tek bir ağızdan coşkulu bir şekilde söylediği, “Senden Başka” şarkısından uyarlanan 50’nci yıl parçasının yapılmasında büyük katkı sağladı. Şirket içi organizasyonlar ve bayi toplantılarında başarıyla sahne alan Grup Dayımlar’ın başarısı, şirket yönetiminin dikkatini çekerek, grubun en önemli ihtiyacı olan stüdyonun Mercedes-Benz Türk pazarlama binasına kurulmasını sağladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz