Pirelli ve Opet işbirliği

0
1019

Pirelli seçili yetkili satıcılarından ve alt bayilerinden, tek seferde 4 adet 16 jant ve üzeri Pirelli marka oto, SUV(4×4), hafif ticari taşıt yaz veya dört mevsim lastik satın alan tüketicilere, 16 jant lastikler için KDV dahil 80 TL değerinde, 17 jant ve üzeri lastikleri için KDV dahil 200 TL değerinde Opet Yakıt Kart hediye edilecek.

Pirelli’nin Türkiye operasyonu Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. tüketicileri için OPET ile yeni bir kampanyaya imza attı. 01 Nisan – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde kampanyaya katılan Pirelli yetkili satıcıları ve alt bayilerinden, tek seferde 4 adet 16 jant ve üzeri Pirelli marka oto, SUV(4×4), hafif ticari taşıt yaz veya dört mevsim lastik satın alan tüketicilere kampanya başvurusunda bulunmaları halinde 16 jant lastikler için KDV dahil 80 TL değerinde, 17 jant ve üzeri lastikleri için KDV dahil 200 TL değerinde Opet Yakıt Kart hediye edilecek.

1 Nisan tarihinde başlayacak olan kampanya kapsamında Pirelli, tüketicilere  Yapı Kredi Worldcard’a a özel peşin fiyatına altı taksit fırsatı sunuyor.

Hediyenin geçerli olması için tüketicilerin fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde www.pirelli.com.tr sayfasını ziyaret ederek, Pirelli kampanya başvuru sayfasını eksiksiz doldurmaları ve başarılı kayıt sonrası yüklenen akaryakıt TL bakiyesini 1 Ağustos 2018 tarihine kadar kullanmaları gerekiyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.pirelli.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz