Keolis, Danimarka Doğu Jutland’daki otobüs ağı sözleşmesini uzattı

0
89
keolis-KDK-Hinnerup3
Midttrafik, Keolis ile mevcut otobüs ağı işletme ve idame etme sözleşmesini Haziran 2025'e kadar dört yıllık bir süre için uzattı.

Doğu Jutland Hinnerup’taki toplu taşıma otoritesi (PTA) Midttrafik, Keolis ile mevcut otobüs ağı işletme ve idame etme sözleşmesini Haziran 2025’e kadar dört yıllık bir süre için uzattı.

Haziran 2013’ten beri Keolis tarafından işletilen otobüs ağı, kent bünyesinde Hinnerup sakinlerine hizmet veriyor ve onları yine Keolis’in hafif raylı sistem işlettiği Danimarka’nın ikinci büyük şehri Aarhus’a da bağlıyor.

Bu uzatma, Midttrafik‘in ortak olarak Keolis’e olan güvenini yansıtıyor ve grubun Danimarka’daki ayak izini pekiştiriyor. Keolis, Aarhus hafif raylı sistem ağına ek olarak, ülkede halihazırda 500 otobüs işletiyor ve bunu 2021’in sonunda Odense hafif raylı sistem ağı izleyecek.

Keolis Group Uluslararası CEO’su Bernard Tabary, konuyla ilgili olarak “Midttrafik ile işbirliğimizi dört yıl daha uzatmaktan mutluluk duyuyoruz ve güçlü ortaklık kültürümüzü ve son sekiz yılda sergilediğimiz iyi performansı gösteren güveninden onur duyuyoruz. Midttrafik; güvenilir, güvenli ve verimli bir paylaşımlı mobilite hizmeti için yolcu merkezli yaklaşımımıza güvenebilir.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here