IVECO BUS, Slovak toplu taşıma şirketi Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s.’ye 100 yeni CROSSWAY teslim ediyor

0
1286
IVECO BUSCROSSWAY
Slovak toplu taşıma şirketi Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s. 100 yeni CROSSWAY otobüs siparişi ile IVECO BUS'a bir kez daha güvendi.
Renault Trucks

Yüz yeni CROSSWAY otobüs, kentlerarası ve kentiçi taşımacılık yapan Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s.‘ye teslim ediliyor. Otobüsler, Slovak operatör tarafından Banská Bystrica bölgesinin dokuz ilçesinde ve kentiçi görevler için dört kentte kademeli olarak devreye alınacak ve hizmetteki filoyu yaklaşık 650 IVECO BUS otobüse ulaştıracak.

Slovak toplu taşıma şirketi Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s. 100 yeni CROSSWAY otobüs siparişi ile IVECO BUS‘a bir kez daha güvendi. IVECO BUS satıcısı Corex tarafından gerçekleştirilen teslimat, CROSSWAY kentlerarası ürün yelpazesinin üç sürümünden oluşuyor:  70 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 12m, 20 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 10,8m ve 10 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 14,5m.

Otobüslerin özellikleri arasında klima, ısıtma, tekerlekli sandalyeler için mekanik biniş platformu, USB girişleri, Wi-Fi bağlantısı ve kamera ve check-in sistemi için ön kurulum yer alacak.

Çek Cumhuriyeti’ndeki Vysoké Mýto fabrikasında üretilen CROSSWAY, tesisin kentlerarası otobüs üretimindeki kapsamlı bilgi birikiminden yararlanıyor. Araç özellikle performansı ve çok yönlülüğü, konforu ve düşük işletme maliyetleri ile takdir ediliyor. Pazara sunulmasından bu yana çeşitli sürümlerde 55 binden fazla birim üretildi ve CROSSWAY kentlerarası segmentte bir mihenk taşı haline geldi.

IVECO BUS CROSSWAY
IVECO BUS satıcısı Corex tarafından gerçekleştirilen teslimat, CROSSWAY kentlerarası ürün yelpazesinin üç sürümünden oluşuyor:  70 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 12m, 20 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 10,8m ve 10 CROSSWAY Alçak Giriş Serisi 14,5m.

Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s Direktörler Kurulu Başkanı Adrian Polóny, PhD, konuyla ilgili olarak “Şirketimiz, işlettiğimiz 177 güzergahta yılda yaklaşık 20 milyon yolcu taşıyor ve şoförlerimiz otobüslerimizle her yıl 25 milyon kilometre yol kat ediyor. Otobüs taşımacılığı segmentinde önemli bir önderiz ve Slovakya’daki en büyük ikinci taşımacılık şirketi olarak sürücülerimizin ihtiyaçlarının yanı sıra yolcularımızın ihtiyaçlarını da dikkate alıyoruz .Bu nedenle defalarca IVECO BUS markasını seçtik.” dedi.

IVECO BUS Avrupa Otobüs Ticari Operasyonlar Başkanı Giorgio Zino ise şunları söyledi: “Slovenská autobusová doprava Zvolen’in Slovakya’daki kentiçi ve kentlerarası taşımacılıkta bir kez daha IVECO BUS markasına güvenmiş olmasından son derece gurur duyuyoruz. Markamızı ve CROSSWAY modellerimizi tercih etmeleri, IVECO BUS’un kentlerarası segmentteki müşterilerimize verdiği uzmanlığın ve kalite desteğinin bir teyididir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here