ZF Aftermarket, Automechanika Istanbul Fuarı’nda geleceğin hareketlilik çözümlerini sergiledi

0
1340
Renault Trucks


ZF Aftermarket, bu seneki Automechanika Istanbul fuarında orijinal donanım kalitesindeki ürünlerini ve teknik yeniliklerini sergiledi. Ziyaretçiler, yenilikçi servis çözümlerinin yanı sıra Sachs, Lemförder ve TRW markalarının ürünlerine erişirlerken, fuarda geleceğin hareketlilik çözümlerini şekillendiren ZF’nin telematik platformu Openmatics de tanıtıldı.

 Automechanika Istanbul Fuarı’na gelen ziyaretçiler Türkiye’de ilk defa ZF Aftermarket çatısı altındaki tüm markaların bulunduğu standı ziyaret ettiler. Sachs markasının amortisör ve debriyaj ürünleri; Lemförder markasının süspansiyon parçaları ve TRW markasının fren (sürtünme ve hidrolik grubu parçaları), bağlantı ve süspansiyon parça ve sistemleri ziyaretçilere tanıtıldı.

Müşterilerin araç şasi numarası, parça veya OEM numarası kullanarak tüm ZF Aftermarket ürün yelpazesi içerisinde arama yapabilecekleri ZF Parça Kataloğu uygulaması da fuarda yerini aldı. Ülke ve tercih edilen dil seçme olanağı sunan uygulama iOS, Android, tablet ve akıllı telefonlarla uyumlu çalışıyor.

Geleceği şekillendiren yenilikçilik

Türkiye pazarında ilk kez görücüye çıkan bir diğer ürün de ZF’nin yenilikçi 8 ileri otomatik şanzımanı oldu. Tanıtımı 2009 yılında yapılan ZF’nin 8HP otomatik şanzımanının yeni neslinin üretimine 2015 yılında ilk kez BMW 5 serisinde başlandı. Yüzde 11’e varan yakıt tasarrufu, yüksek sürüş konforu ve dinamiği sunan modüler tasarıma sahip ZF’nin yeni 8HP otomatik şanzımanı günümüzde birçok araç üretici tarafından tercih ediliyor. Bu, ZF Aftermarket’in Türkiye pazarındaki konumunu daha da güçlendiriyor.

Automechanika Istanbul Fuarı’nda ZF‘nin kendi telematik platformu olan Openmatics de müşterilere tanıtıldı. Bir dizi uygulamanın tek bir platform altında toplanmasını sağlayan Openmatics, ZF Aftermarket‘in otomotiv sektörünün geleceğine şekil vermesinde önemli bir rol oynayacak. 2009 yılında ticari taşıt pazarı için tanıtılan Openmatics, 2017 yılı içerisinde binek taşıtlarr için de sunulacak.

ZF Aftermarket yöneticilerinden Mesut Urgancılar fuarla ilgili şunları söyledi: “Giderek büyüyen ürün ve hizmet portföyümüzle müşterilerimize tek bir kaynaktan komple çözümler sunuyoruz. Markalarımızın gücünü, yıllardır süre gelen orijinal parça kalitemize ve yenilikçiliğe olan bağlılığımıza borçluyuz. Ticaret hacmimizi daha da büyütmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. ZF Grubu’nun tam desteği ve bizlere sunduğu teknoloji önderliği ile otomotiv dünyasının yarınına şimdiden hazır bulunuyoruz. Tüm müşteriler, söz konusu katma değer, ürün ve hizmetler olduğunda ZF Aftermarket’in gücüne güveniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz