FIAA 2017, kentiçi ve seyahat otobüsü üreticilerini buluşturuyor

0
1680

Madrid Fuarları’nın 7’nci ve 9’uncu salonlarında 23 – 26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek FIAA 2017 Fuarı’na 12 ülkeden 120 firma katılacak. Firmalar, fuarda teknolojik ilerlemelerinin yanı sıra güvenlik, verimlilik, işlevsellik ve konfor alanlarındaki çözümlerini tanıtacaklar.

IFEMA tarafından düzenlenen FIAA Uluslararası Kentiçi ve Seyahat Otobüsü Ticari Fuarı, bu yıl 23 – 26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuara 12 ülkeden 120 firma katılacak. Katılımcılar arasında karoser ve şasi üreticilerinin yanı sıra komple araç üreticileri de yer alacak.

Özellikle teknolojik ilerlemelere ve sürdürülebilir taşımacılığa yönelik çözümlerin sergileneceği fuarda yol ve yolcu güvenliğinin yanı sıra otobüslerde tasarım, işletim, performans ve konfor alanlarında elde edilen gelişmeler sergilenecek.

Irizar, Sunsundegui, Carrocerías Castrosua, Carrocerías Ayats, Nogebus, Unvi ve Beulas gibi önde gelen karoser üreticilerinin yanında Carrocerías Ferqui, Car-Bus.net, Indcar ve Integralia Movilidad gibi minibüs ve midibüs üreticileri fuarda ürünlerini tanıtacaklar.

Fuarda yer alacak diğer firmalar arasında Auto-Cuby, BusPrestige Premium, Anadolu Isuzu, Temsa Global, Iveco, Evobus (Mercedes Benz), Scania, MAN Truck & Bus Iberia, Volvo España, Somauto, King Long, Vectia Mobility, Caetano Bus ve Solaris yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz