Subaru VIZIV ADRENALINE Cenevre’de tanıtıldı

1
621
Subaru_VIZIV_ADRENALINE_Concept_1
Subaru, 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda "BOLDER” tasarım felsefesiyle üretilen yeni kavram modeli VIZIV ADRENALINE'i de tanıttı.

Subaru, 89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı‘nda Avrupa pazarına sunacağı ilk hibrit modeller olan Subaru XV e-BOXER ve yeni Forester e-BOXER‘ın yanı sıra “BOLDER” tasarım felsefesiyle üretilen yeni kavram modeli VIZIV ADRENALINE‘i de tanıttı.

Confidence in Motion” sloganı ile dünyanın dört bir yanında müşterilerine “keyif ve iç huzuru” sunan Subaru, 2014 yılından bu yana otomobillerini “DYNAMIC X SOLID” tasarım felsefesiyle tasarlıyordu. Subaru’nun Temmuz 2018’de açıkladığı yeni orta vadeli vizyonu “STEP” kapsamında markanın tasarım felsefesi “BOLDER” olarak belirlenmişti. “BOLDER” tasarım felsefesi sayesinde yeni Subaru modelleri “DYNAMIC X SOLID” ile üretilen modellerden “daha cesur” hale gelecek. “BOLDER” tasarım felsefesiyle Subaru, markanın bakış açısını genişletmeyi, Subaru modellerinin özelliklerini daha belirgin bir şekilde tanımlamayı ve tüm yolculara daha fazla keyif vermeyi hedefliyor.

Subaru_VIZIV_ADRENALINE_Concept_3
“Subaru VIZIV ADRENALINE Concept” yeni “BOLDER” tasarım felsefesiyle tasarlanan ilk Subaru modeli olma özelliğine sahip.

Subaru VIZIV ADRENALINE Concept” ise yeni “BOLDER” tasarım felsefesiyle tasarlanan ilk Subaru modeli olma özelliğine sahip.

Dinamik ve güçlü bir dış tasarıma sahip olan VIZIV ADRENALINE’in metal-cam karışımı özel tasarım tavanı bu güçlü görünüşe büyük katkıda bulunuyor. Otomobilin jantlarında ve arazi tipi lastiklerinde kullanılan beyaz dokunuşlar ise otomobilin güçlü görünmesini sağlayan bir diğer unsur. Tüm bu tasarım öğeleri sayesinde VIZIV ADRENALINE Concept; sağlam, çevik ve güçlü bir görünüm sunuyor.

Subaru_VIZIV_ADRENALINE_Concept_2
Otomobilin jantlarında ve arazi tipi lastiklerinde kullanılan beyaz dokunuşlar ise otomobilin güçlü görünmesini sağlayan bir diğer unsur.

VIZIV ADRENALINE doğada özgürce hareket etmeyi teşvik eden bir otomobil. Yüksek arazi sürüş kabiliyeti sayesinde hem şehirde hem de doğada aktif yaşamayı kendi tarzı olarak belirleyenleri hedefine alıyor.

Subaru_VIZIV_ADRENALINE_Concept_4
Dinamik ve güçlü bir dış tasarıma sahip olan VIZIV ADRENALINE’in metal-cam karışımı özel tasarım tavanı bu güçlü görünüşe büyük katkıda bulunuyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here