Ares Lojistik’e 15 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LsnRL

0
582
TruckStore-Ares-Logistics-Actros-1845
Ares Lojistik, TruckStore’dan satın aldığı 15 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LsnRL ile filosundaki Mercedes-Benz yıldızına sahip araçların sayısını 230’a çıkardı.

Temelleri 1996’da atılan ve 2006 yılında markalaşan Ares Lojistik, Mercedes-Benz Türk’ün 2.El markası TruckStore’dan Mercedes-Benz Kamyon Finansman kredi desteğiyle satın aldığı 15 adet 2019 model Actros 1845 LsnRL ile filosundaki Mercedes-Benz yıldızına sahip araçların sayısını 230’a çıkardı.

Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde 22 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilen törende araçlar Mercedes-Benz Türk 2.El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, Mercedes-Benz Türk TruckStore Grup Müdürü Oytun Balıkçıoğlu, Mercedes-Benz Kamyon Finansman Pazarlama ve Kamyon Satış Birim Müdürü Onur Sağdıç ve Mercedes-Benz Türk bayisi Mengerler İstanbul Kamyon Satış Müdürü Cihan Ekinci tarafından Ares Lojistik firma ortakları İdris Hanoğlu ve Engin Kırcı’ya teslim edildi.

Ares Lojistik firma ortağı İdris Hanoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Temelleri 1996’da atılan ve ‘Tüm lojistik ihtiyaçlar Ares’te çözüm bulur’ anlayışı ile 2006 yılında markalaşan firmamız, müşteri ihtiyaçlarına en uygun lojistik çözümleri sunuyor. Karayolu, intermodal, multimodal ve proje taşımacılığının yanı sıra gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri de sunan şirketimiz, çevreye duyarlılık, kaliteli hizmet ve güvenli taşıma ilkeleri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm operasyonlarında üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak, operasyonlarımızın bel kemiği olan araçlarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Mercedes-Benz markasının sağlamlığı ve uzun yıllardır birlikte çalışmış olmamızın verdiği memnuniyetle, uluslararası taşımacılıkta kullanacağımız araç filomuzun yeni üyelerini bir kez daha TruckStore’dan tercih ettik. Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllardır sürdürdüğümüz güven üzerine kurulu ilişkimizin güçlenerek büyümeye devam edeceğine inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz