Yeni IVECO Stralis teslimatları

1
2396
IVECO-Dimaks

IVECO’nun Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş Otomotiv, 13 adet yeni IVECO Stralis teslimatını törenle gerçekleştirdi.

Zorlu şantiye sahalarında hizmet veren Adana merkezli Dimaks Turizm İnşaat Akaryakıt Nakliye ve Taşımacılık Ltd., dokuz adet Euro 6 Stralis çekici satın aldı. Bu alımla birlikte filosunda 450 araç bulunan firmanın 25 adedi Stralis olmak üzere, Daily ve Eurocargo modeller ile birlikte toplam IVECO araç sayısı 70 adede yükseldi. Araçlar, Kılıçlar Otomotiv yetkilileri Murat Aydoğan ve Kenan Kılıç tarafından firma yetkilisi Zekeriya Erdem’e teslim edildi. Şantiye alanlarında çalıştığından dolayı etkin rejenerasyon yaparken ciddi zaman kayıpları yaşadıklarını, maliyet yükünün arttığını, dolayısıyla özellikle etkin rejenerasyon gerektirmeyen sadece SCR sistemli IVECO Stralis’in ihtiyaçlarını karşıladığını kaydeden firma yetkilileri, yatırımlarına devam edeceklerini dile getirdiler.

Hatay merkezli Günsaldı Uluslararası Nakliyat firması da ilk Euro 6 araçlarını satın alarak 60 adetlik araç filosunu iki adet Stralis AS440S46 T/P ile güçlendirdi.

Günsaldı Uluslarası Taşımacılık’a iki adet Stralis teslim edildi.

Hatay merkezli bir başka firma Almen Nakliyat da ilk Euro 6 C yayım ölçütlerine sahip Traxon şanzımanla donatılan ve Eco-roll, öngörülü sürüş sistem ve rocking mode gibi özelliklere sahip Stralis AS440S51 XP aracı filosuna kattı. Sürücünün e-posta adresine gönderilen akıllı rapor özelliği araçla birlikte standart donanım olarak sunuluyor.

Almen Nakliyat’a bir adet Stralis AS440S51 XP teslim edildi.

Yine Hatay merkezli olan ve filosunda 30 adet araç bulunan Öz Cem-Ay Uluslararası Taşımacılık, satın aldığı bir adet Stralis ile filosunda yer alan Stralis sayısı 12 adede yükseltti.

Teslimat törenlerinde araç sahiplerine birer plaket takdim edildi.

Öz Cem-Ay Uluslararası Nakliyat’a bir adet Stralis teslim edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz