Scania teslimatları sürüyor

0
1388
Scania-Tonbullar-Beton
Tonbullar Hazır Beton, 1 adet 500 S 4x2 NA ve 2 adet R 500 4x2 NA Scania çekiciyi filosuna ekledi.
Renault Trucks


Scania, pandemi döneminde de teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Kastamonu bölgesinde hazır beton sektöründe faaliyet gösteren Tonbullar Hazır Beton, 1 adet 500 S 4×2 NA ve 2 adet R 500 4×2 NA Scania çekiciyi filosuna ekledi.

Tonbullar Hazır Beton‘a yeni araçları, Tonbullar Plaza’da Doğuş Otomotiv Scania yetkili satıcısı Erçal Otomotiv‘in Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal, Satış Müdürü Muhammet Demir ve Scania Satış Şefi Atakan Çelik tarafından Tonbullar Hazır Beton Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tonbul’a teslim edildi.

Scania-Tonbullar-Beton_3
Tonbullar Hazır Beton’a yeni araçları, Tonbullar Plaza’da Doğuş Otomotiv Scania yetkili satıcısı Erçal Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal, Satış Müdürü Muhammet Demir ve Scania Satış Şefi Atakan Çelik tarafından Tonbullar Hazır Beton Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tonbul’a teslim edildi.

İlk Scania araçlarımız

Tonbullar Hazır Beton Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tonbul, filolarına ilk kez Scania çekici dahil ettiklerini hatırlatarak, “Yaşanan durgun süreçte biz gerekli hijyen gerekliliklerini sağlayarak çalışmalarımıza devam ettik. Çalışmalarımız ile birlikte yatırımlarımız da devam ediyor. Araç alımı programımız doğrultusunda Scania ile ilk kez çalışma kararı aldık. Sektörümüzdeki ve Doğuş Otomotiv güvencesindeki Scania’lar bizim için referans oldu.“ şeklinde konuştu.

Doğuş Otomotiv Scania yetkili satıcısı Erçal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal ise “Tonbullar Beton bölgemizin en önemli firmalarından bir tanesi. İlk kez çalışma fırsatı bulduk ve bu bizi mutlu ederken önemli bir referansımız da oluyor. Yeni araçlarının hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

Scania-Tonbullar-Beton_2
Tonbullar Hazır Beton, filosuna ilk kez Scania markasını dahil etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz