Krone, teslimatlarını sürdürüyor

0
2263
Renault Trucks


Türkiye’deki yatırımlarını sürekli büyüten ve ülke genelindeki teslimatlarına aralıksız devam eden Krone Türkiye, her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi.

İzmir Tire’de yıllık 10 bin adetlik treyler üretim fabrikası ve yine yıllık 10 bin adet sığalı şasi fabrikasıyla hizmet veren Krone Türkiye, son olarak her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi. Türk nakliyecisinin ihtiyaçlarına bire bir uygun şekilde üretilip teslimatları yapılan treylerlerin en önde gelen özellikleri ise sağlamlıkları, uzun ömürlü yapıları ve ikinci el değerleri oldu.

Günaydın, 50 adet Mega Liner aldı

Mayıs ayında gerçekleştirilen bu teslimatlarda Günaydın Lojistik, 50 adet Mega Liner Huckepack; Akkoç Logistics, dört adet Profi Liner Ultra; Aydınlar Nakliyat, dört adet Profi Liner; Asaaa Logistics, iki adet Profi Liner; Böcek Nakliyat, iki adet Profi Liner; Canbey Uluslararası Nakliyat, iki adet Mega Liner; Seray Uluslararası Nakliyat, iki adet Profi Liner ve Akar Nakliyat da bir adet Profi Liner teslim aldı.

Günaydın Lojistik, 50 adet Mega Liner Huckepack satın aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz