Eurodinamika’ya beş adet MAN TGX

0
1390
MAN_TGX_EOT_Eurodinamika
Sloven taşımacılık firması Eurodinamika’nın sürücüleri, beş adet MAN TGX 18.500 çekicinin seçiminde önemli bir rol oynadılar.

Sloven taşımacılık firması Eurodinamika, filosuna beş adet yeni MAN TGX 18.500 çekici kattı. 2019 yılı içinde 15 adet daha MAN TGX çekici filoya eklenecek.

MAN TGX çekiciler, Slovenya Teharje merkezli firmanın filosunda 2016 yılından beri yer alıyor. 2010 yılında kurulan bir aile şirketi olan Eurodinamika d.o.o., Avrupa çapında 50 adet öz mal aracın yanı sıra alt yükleniciler kullanıyor.

MAN_TGX_EOT_Eurodinamika-01
Sloven taşımacılık firması Eurodinamika d.o.o., filosunu beş adet MAN TGX 18.500 çekici ile büyüttü.

Eurodinamika Direktörü Hilmo Batlak, çekici görünüşe sahip XXL kabinli MAN TGX 18.500 çekicileri satın almanın son derece anlaşılabilir bir seçim olduğu görüşünde. Hem sürücüler hem de şirket yönetimi MAN’dan yana görüş bildiriyorlar; çünkü mutlu sürücülerin şirketin başarısı için bir ön koşul olduğunu düşünüyorlar. XXL kabin sürücüler için son derece yüksek bir konfor sunarken iş açısından MAN güvenilirlik, verimlilik ve nitelikli servis hizmetleriyle öne çıkıyor.

Teslim edilen beş araca ek olarak Eurodinamika, gelişmiş sürüş yardım sistemlerine sahip 15 adet MAN çekiciyi 2019 yılı içinde filosuna dahil edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here