ERG İnşaat, 100 milyon TL’lik yatırımında MAN kamyon ve çekicileri tercih etti

0
1785

Türkiye inşaat sektörünün önemli altyapı şirketlerinden ERG İnşaat, yaklaşık 100 milyon TL’lik araç yatırımında MAN kamyon ve çekicileri tercih etti. 46 yıllık köklü geçmişi ile havalimanları, barajlar, santraller ve otoyollar gibi birçok büyük altyapı projesine başarıyla imza atan ERG İnşaat, satın aldığı MAN kamyon ve çekicilerinden oluşan 200 araçlık yeni filosunu Ankara – Niğde Otoyolu projesinde kullanacak.

ERG İnşaat’ın 150 adet MAN TGS 41.420 BB damper, 30 adet MAN TGS 18.420 LS çekici ve 20 adet MAN TGS 33.500 BB çift çeker çekiciyi kapsayan yatırımı, araçlar için bakım paketleri, uzatılmış garanti, teknik ve PROFIdrive eğitimlerini de kapsıyor. ERG İnşaat siparişlerinin son bölümü, şirket şantiyesinde düzenlenen sembolik bir törenle gerçekleştirildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Doğucan Suyanı’nın gerçekleştirdiği teslimatta ERG İnşaat Genel Müdürü Kaya Gürsoy ile şirket kurucularından ve Onursal Genel Müdür Gündoğan Gültekin de yer aldı.

Zor koşullarda yüksek performans

Gerçekleştirilen bu önemli satın almada MAN’ın tercih edilmesinin birçok somut nedeni olduğunu vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, “MAN araçları, henüz geliştirme ve üretim aşamasında ileri teknoloji, yüksek kalite ve dayanıklılıktan, konfor, yakıt tasarrufu ve ekonomik işletme maliyetlerine kadar sunduğu birçok avantajla, işletmecisini ve kullanıcısını düşünen bir marka. Bu yaklaşımını satış sonrası hizmetler aşamasında da sergileyen MAN, sunduğu bakım, uzatılmış garanti paketleri ve eğitimler ile işletmecisine uzun yılları kapsayan öngörülebilir maliyetler ve en ideal koşulları sunuyor. Bu nedenle biz tüm MAN müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağımız’ olarak kabul ediyoruz.” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara

Araçlar Ankara – Niğde Otoyolu inşasında kullanılacak

MAN araçların her koşulda istenilen performansı sunduğuna da vurgu yapan Serkan Sara, “Bu nedenle MAN kamyon ve çekicileri, ağır koşulların geçerli olduğu madencilik, altyapı ve hafriyat gibi alanlarda hep ilk tercihler arasında yer alır. İşletmelerin bu tercihleri de; son dönemde 3. Havalimanı ve 3. Köprü olmak üzere uzun yıllardır birçok önemli projede edindikleri tecrübelerden kaynaklanmaktadır. Bu doğrultuda ERG İnşaat, aldığı 200 araçtan oluşan bu yeni filoyu da Ankara – Niğde Otoyolu yapımında kullanacak. Böylesine önemli bir projeye daha katkı sağlamak bizler için ayrı bir anlam taşıyor.” şeklinde konuştu.

MAN, genç ve dinamik bir ekiple 7/24 yanımızda

MAN kamyon ve çekicilerin son derece sağlam, dayanıklı ve güçlü olduğuna vurgu yapan ERG İnşaat Genel Müdürü Kaya Gürsoy da “MAN, Euro6C ile çok önemli bir yakıt tasarrufuna ulaştı. MAN araçların kırım oranları düşük ve hızlı müdahale ile azami çalışma saatlerine ulaşılıyor. Bununla birlikte satış sonrası hizmetler alanında da farklı avantajlar sunuyorlar. Ancak yoğun ve ağır çalışma ortamında ‘MAN’ın genç ve dinamik bir ekiple her ihtiyacımız olduğunda 7/24 yanımızda bulunacağından emin olmak’ ayrı bir değer taşıyor.” açıklamasında bulundu.

MAN araçlardan satın alan da, satan da, işleten de memnun

Bu dev satın almaya katkı sağlayan Şensan Genel Müdürü Tayfun Kazazoğlu ise MAN araçların bilinen üstün niteliklerine vurgu yaparak, “MAN araçları, kalite, dayanıklılık, konfor ve performansı, hem yakıt tasarrufu hem de düşük işletme maliyetleri açısından ekonomiklik ile buluşturan ve tüm bu üstün niteliklerini her koşulda koruyan araçlar.” diyerek, MAN araçların bu özellikleri ile satın alanda da, satanda da, işletende de memnuniyet yarattığını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz