Çetaş Otomotiv Grubu’na üç ödül

0
1824

Ford’un en prestijli ödüllerinin başında gelen The Chairman’s Award (Ford Başkanlık Ödülü) 2017 sahiplerini buldu.

Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen ve tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinin değerlendirildiği Ford Başkanlık Ödülleri, Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi Çetaş Otomotiv Grubu’na üç ödül birden getirdi. Çetaş’a ait Mahmutbey, Büyükçekmece ve İzmir Ford bayileri, yıl boyunca tüm çalışma takımıyla birlikte gösterdikleri yoğun çalışma ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ilkesiyle, Ford Başkanlık Ödülleri’ni kazanarak Çetaş Grubu’nun bir kez daha göğsünü kabarttı. Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Taşar, Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Şengüloğlu ve Ege Bölgesi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Tahtakıran teslim aldı.

Müşteri memnuniyetini “odak noktası” olarak kendine ilke edinen bayilerden Mahmutbey üçüncü, Büyükçekmece altıncı ve İzmir beşinci kez üst üste ödül kazanarak şirket ve çalışanlarına gurur verdi. Çetaş Otomotiv Grubu, sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da “müşteri ve hizmet” ilkelerinden ödün vermeyen şirket politikasını sürdürmeyi ve ülke çapında büyüyerek en çok tercih edilen otomotiv perakendecisi olmayı hedefliyor.

Ödül töreni sonrası görüşlerini ifade eden Çetaş Motor A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Oruçoğlu, “Müşteri memnuniyetinde göstermiş olduğumuz performansımızın birçok defa Ford’un en prestijli ödülü olarak kabul edilen Başkanlık Ödülü ile taçlandırılmış olması bizim için büyük gurur kaynağı. Tüm çalışma arkadaşlarıma verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Çetaş ekibi olarak yüksek motivasyonla hep daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz