New Holland bayi ağı Nazıroğlu Traktör ile güçlendi

0
2091

New Holland, traktör ve iş makineleri alanındaki satış, yedek parça ve servis hizmetleri ile ikinci el traktör ve ürün satışlarını tek bir çatı altında toplayan Nazıroğlu Traktör 3S Plazası’nı Manisa Salihli’de hizmete açtı.

Türk Traktör’ün önder markası New Holland’ın Manisa’daki güçlü bayisi Nazıroğlu Traktör, 3S Plazası’nı Manisa Salihli’de törenle hizmete açtı.

Nazıroğlu Traktör, bu plaza ile traktör ve iş makineleri alanında sunduğu satış, yedek parça, servis hizmetleri ile ikinci el traktör satışını tek bir çatı altında toplamış oldu.

1990 yılından bu yana New Holland bayisi olarak hizmet veren Nazıroğlu Traktör’ün 3S Plazası’nın açılış törenine Nazıroğlu Traktör adına Metin Dinç ev sahipliği yaparken törene Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, Türk Traktör yöneticileri, New Holland bayileri ve bölge çiftçileri katıldı.

Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, törende yaptığı konuşmada Nazıroğlu Traktör’ün New Holland’ın Salihli başta olmak üzere, Alaşehir ve Sarıgöl’ü de kapsayan bir bölgede yaygın ve güçlü bir bayi olarak tüm hizmetleri sunduğunu ve başarı grafiğini daima daha yukarı taşıdığını belirterek şunları söyledi: “60 yıldan fazladır ürettiğimiz traktör ve donanımlar, Türkiye’nin her yerine yayılmış bayilerimiz, servis ve satış ağlarımızla tarım sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Geçmişi 27 yıla dayanan iş ortaklığımızla Nazıroğlu Traktör, markamızı bölgesinde hem ticari performansı hem de sağladığı müşteri memnuniyetiyle en başarılı şekilde temsil eden bayilerimizden. Yıllardır Türkiye’de işini geliştirmek, çiftçisine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli işine yatırım yapan bir bayimiz. Şimdi de Salihli başta olmak üzere 3 ilçe ve 169 köyü kapsayan bölgedeki çiftçilerimize hizmet vermek üzere bu modern tesisli şubesini açıyor. Ülkesinin geleceğine, müşterisine, marka ve şirketine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için başta bayimiz sayın Metin Dinç olmak üzere Dinç ve Nazıroğlu aileleri ile Nazıroğlu Traktör çalışanlarına şirketim ve camiamız adına teşekkürlerimi sunuyor; değerli çiftçilerimize de bereket ve kazanç getirmesini diliyorum.”

Törende bir konuşma yapan Nazıroğlu Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Metin Dinç ise hizmete açılan 3S Plaza’da traktör ve tarım donanımlarıyla birlikte iş makineleri alanında bölgedeki ihtiyaçları karşılayacaklarını belirterek, şunları söyledi: “Türkiye’nin önder traktör markası New Holland’ın bayisi olarak 1990 yılından bu yana çalışmalar yapıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana temel çalışma ilkemiz çiftçilerimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmak. Bu yaklaşım ile hizmete açtığımız 3S plazamızla artık tüm satış, yedek parça ve servis hizmetleri ile ikinci el ürün satışını tek bir adresten vereceğiz. Bu plaza, sahip olduğumuz üstün hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ve sadakatini sürdürerek, artırma konusundaki kararlılığımızın en güzel ifadesi diye düşünüyoruz. Önemli yatırımlarımızdan biri olarak açılışını yaptığımız 3S plazamızın hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

Nazıroğlu Traktör 3S Plaza, modern tesisi ve uzman ekibi ile hizmet verecek

Bin m2si açık olmak üzere toplam 2 bin 500 m2 alana kurulan Nazıroğlu Traktör 3S Plaza; satışta dokuz, serviste 10 ve yedek parçada dört olmak üzere toplam 23 kişilik uzman ekibiyle Salihli ve çevre ilçelerdeki çiftçi ve müşterilere, traktör satış, ikinci el traktör, iş makinası ile yedek parça ve servis hizmetlerini sunacak.

Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ve Nazıroğlu Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Metin Dinç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz