Mercedes-Benz İkinci El Hafif Ticari Araçlar ekibi, müşterileriyle buluşmaya devam ediyor

0
1446

Mercedes-Benz Türk’ün İkinci El Hafif Ticari Araçlar faaliyetini yürüten Used1 ekibi, 17 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında Türkiye’nin altı farklı kentini toplamda 4 bin 718 km yol kat ederek, 924 kişiyle bir araya gelip, ikinci el araç alım satımı konusunda kapsamlı bilgi verdi.

Mercedes-Benz Türk‘ün İkinci El Hafif Ticari Araçlar faaliyetlerini yürüten Used1 markası, ticarette fark yaratıyor. “Her marka ikinci el aracı takasa aldığımız, sattığımız doğrudur! sloganıyla yola çıkan Mercedes-Benz Türk Used1 ekibi, yaklaşık bir ay boyunca Türkiye’nin altı farklı noktasında tanıtımlar gerçekleştirdi. Ekip, tanıtım turu boyunca Tekirdağ Bölgesi’nde 378 km, Antalya’da bin190 km, Dalaman’da 333 km, Mersin’de 559 km, Adana’da 926 km ve Konya’da bin 332 km yol giderek toplamda 4 bin 718 km yol kat etti.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayileri tarafından gönderilen bilgilendirme iletisiyle hem ilgililer hem de müşteriler, Used1 ekibinin bulunacağı yerler konusunda önceden bilgilendirildi. Tur boyunca Mercedes-Benz Türk Used1 ekibi, Tekirdağ Bölgesi, Antalya, Dalaman, Mersin, Adana ve Konya’da yaklaşık bin kişiyle bir araya gelerek müşterilerine sahip oldukları hafif ticari taşıtarın takas işlemleri hakkında ve Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar’ın fiyatları konusunda bilgiler verdi. Müşteriler, kendi araçlarını takasa verip Mercedes-Benz marka sıfır hafif ticari taşıt alabilecekleri gibi, ikinci el başka marka araç da satın alabilecekleri ve bu işlemlerin süreçleri konusunda detaylı bilgi sahibi oldu.

Mercedes–Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İkinci El Satış Müdürü Faruk Özer; “İkinci el pazarı, otomotiv sektöründeki önemini her geçen gün artırıyor. Takaslı satış işlemleri de özellikle ticari araç pazarında stratejik olarak daha da önem kazanıyor. Bizler Mercedes-Benz Türk olarak ikinci el faaliyetlerimiz ile müşterilerimize tek elden takas, alt takas, finansman, sigorta ve her marka ikinci el araç satış hizmeti verebiliyoruz. Bu kapsamda yaklaşık bir ay boyunca Türkiye’nin 6 farklı noktasında müşterilerimizle buluştuk ve onları bilgilendirdik. Müşterilerimiz ile doğrudan temas halinde olmak hem onların ihtiyaç ve beklentilerini birinci ağızdan dinleyebildiğimiz, hem de sunduğumuz çözümleri onlara alternatifli olarak anlatabildiğimiz için çok verimli oluyor. Bu aktivitelerimiz sonucu aldığımız geri bildirimler bizlere doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösteriyor.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz