Işıklar Ağır Nakliyat, 15 adet Arocs’u araç filosuna ekledi

0
618
isiklar-Agir-Nakliyat-Mercedes-Benz-Arocs
Işıklar Ağır Nakliyat, 5 adet Mercedes-Benz Arocs 3363S UK 6X4 çekici ve 10 adet Mercedes-Benz Arocs 3358S UK 6x4 çekici olmak üzere toplam 15 adet aracı filosuna ekledi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek için yatırımlarına devam eden Işıklar Ağır Nakliyat, 15 adet Mercedes-Benz Arocs’u teslim aldı. Termik santral, baraj inşaatı, rüzgâr elektrik santrali ve metro inşaatları için proje taşımaları gerçekleştiren şirketin teslim aldığı araçların 5 adedi Mercedes-Benz Arocs 3363S UK 6X4 çekici ve 10 adedi de Mercedes-Benz Arocs 3358S UK 6×4 çekiciden oluşuyor.  

Satış işlemleri Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Motorlu Araçlar tarafından yapılan araçlar, Koluman Motorlu Araçlar Satış Müdürü Oğuz Nuhoğlu tarafından Işıklar Ağır Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Işık ve Antaş Ağır Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Işık’a teslim edildi.

Işıklar Ağır Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Işık, “Faaliyetlerimize başladığımız günden beri proje taşımacılığı ve ağır nakliyatın gereklerine uygun olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek adına tamamı şirketimize ait olan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizi koruyabilmek için filomuzu son teknolojiye sahip araçlarla yenilemenin önemini biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonucunda yeni yatırımımızda Mercedes-Benz Arocs’u tercih ettik. Bu işbirliğinin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Mercedes-Benz Türk ve Koluman Motorlu Araçlar ile şirketimizdeki tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz