Sporcu ruhlu sürücüler LIQUI MOLY’yi seçiyor

0
440

Spor araba sürücüleri, dört tekerli dostlarına çok özen gösterir. Elbette motor yağının da en iyisi olmasını isterler. Alman “Sport Auto” dergisinin okurlarına göre en iyi yağsa yine LIQUI MOLY. Ankete katılanların neredeyse yüzde 75’i “Made in Germany” etiketli yağı seçti. Pazarlama Müdürü Peter Baumann, Bu net sonuç ve geçen yılki başarının tekrarlanması, son üç aylık dönem için bizi yüreklendirdi.” dedi.

LIQUI MOLY, motor sporlarında yıllardır önemli bir yere sahip. Tur otomobilleri sporunda olsun, motosiklet yarışmalarında, motokros veya ralli etkinliklerinde olsun, motor yağı ve katkısı uzmanının logosu ve tabii ki yağı eksik olmaz. Peter Baumann, “Nasıl ki yağımız yarışlarda en zorlu koşullar altında sınanıyorsa, marka imajımız da her yıl okur anketlerinde zorlu bir sınavdan geçiyor. Ankete katılanların neredeyse dörtte üçü aynı tercihi yapıyorsa bu, doğru yolda olduğumuzu gösteren açık bir onaydır.” dedi. Şirket, bakım maddeleri kategorisindeyse geçen yılki ikinciliğini korudur.

Bu yılki başarı serisi, son Best Brand ödülüyle devam etti. LIQUI MOLY daha önce, yedi Alman dergisinin okurları tarafından en iyi yağ markası olarak seçilmişti. Yönetim Kurulu Başkanı Günter Hiermaier, “Eski ve yeni tip araçların, motosiklet, spor ve gündelik kullanıma yönelik araçların sürücüleri ve meraklıları… hepsi LIQUI MOLY’yi seviyor ve ona güveniyor. Bu da yılın son üç aylık dönemine girerken bizi daha da fazla kamçılıyor.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here