Mercedes-Benz’den yeni otobüs teslimatları

0
2153

Mercedes-Benz Türk, 24 Mayıs – 21 Haziran 2017 tarihleri arasında otobüs firmalarına ve bireysel otobüs işletmecilerine Travego, Tourismo ve Conecto model otobüs teslimatları gerçekleştirdi. 

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hassoy tarafından Lider Muş Tur’a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Ersin Sayan’a teslim edildi. Ersin Sayan, Mercedes-Benz Tourismo araçlarına yaptıkları yatırımdan oldukça memnun olduklarını belirterek, aracı yüksek kaliteyi düşük işletme maliyetleri ile sağlıyor olmasından dolayı tercih ettiklerini söyledi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler İstanbul tarafından Nilüfer Turizm bireysel otobüs işletmecisi Fahrettin Ari’ya bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 teslim edildi. Fahrettin Ari, Mercedes-Benz Tourismo araçları düşük yakıt sarfiyatı, sorunsuzluk ve düşük işletme maliyetleri sebebiyle tercih ettiklerini belirterek, yola Mercedes-Benz kalitesinin verdiği güvence ile devam edeceklerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirdi.

 Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto Bayram Tunç’a teslim edildi. Bayram Tunç, Mercedes-Benz ile 1980 senesinden beri devam eden düzenli ilişkilerinin devamlılığını arzu ettiklerini ve Mercedes-Benz otobüslerden çok memnun kaldıklarını dile getirerek, yapacakları yatırımlarda her zaman ilk tercihlerinin Mercedes-Benz olacağını ifade etti.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hassoy Motorlu Vasıtalar tarafında Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu’na satışı gerçekleştirilen altı adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 Cenk Soydan’a teslim edildi. Firma, sene başında siparişini verdiği araçların devamı olan altı adet Tourismo 16 2+1 arac teslim alırken açıklama yapan Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, beklentileri yüksek bir sezona girdiklerini belirterek, köklü bir geçmişe sahip olan şirketin, bu sezonda da yolcusunu en iyi şekilde ağırlamak adına tüm hazırlıklarını tamamladığını ve daha güçlü konuma geldiğini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Adana tarafından Van Gölü Seyahat’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Murat Çelenk, Baba Çelenk ve Erdal Çelenk’e teslim edildi. Teslimatta Van Gölü Seyahat firma yetkilisi Mehmet Selimoğlu da yer aldı. Murat, Baba ve Erdal Çelenk, Travego araçların düşük yakıt sarfiyatından, geniş iç hacminden ve yüksek kalite algısından oldukça memnun olduklarını vurgulayarak, bu nedenle Mercedes-Benz Travego araçların her zaman ilk tercihleri olduğunu kaydettiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hassoy tarafından Yeşil Muş Ovası’na satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Mazhar Özkan ve Yılmaz Özkan’a teslim edildi. Mazhar ve Yılmaz Özkan, Yeşil Muş Ovası Turizm’de çalışmak üzere dört adet Travego 15 SHD araçların ilkini teslim aldılar. Araç tercihlerinde Mercedes yıldızından vazgeçmeyeceklerini aktaran Mazhar ve Yılmaz Özkan, tamamı Mercedes olan filolarına Travego 15 SHD de katarak araç sayılarını 14’e çıkardıklarını ve yatırımlarına devam edeceklerini açıkladılar. Mazhar ve Yılmaz Özkan, Travego 15 SHD araçları düşük yakıt ve işletme maliyetleri, dayanıklılık ve yüksek bagaj sığası nedeniyle tercih ettiklerini sözlerine eklediler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler İstanbul tarafından Beydağı Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, firma sahibi Sönmez İkde ile Kemal Yücekaya ve Hüseyin Çabuk’a teslim edildi. Sönmez İkde, teslimat sırasında Mercedes-Benz Tourismo araçların yakıt cimriliği sayesinde düşük işletme maliyetlerine sahip olduğunu, aynı zamanda yüksek kalite algısıyla müşteri memnuniyetini de sağladığını belirterek, bu nedenlerle Mercedes-Benz Tourismo araçları her zaman tercih edeceklerini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler İstanbul tarafından Kamil Koç bireysel otobüs işletmecisine satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, HG Petrol yetkilileri Halil Bigiç ve Neşet Karatay’a teslim edildi. Bigiç ve Karatay, Travego araçlardan oldukça memnun olduklarını teslimat esnasında dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Gaziantep tarafından Adıyaman Ünal Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Bedir Tunç, Hacı Ali Oral ve Yunus Sönmüş’e teslim edildi. Teslimat esnasında Adıyaman Ünal Turizm’in daha önce olduğu gibi yatırımlarına Mercedes-Benz Tourismo araçları ile devam edeceği vurgulanarak, Mercedes-Benz araçlardan çok memnun kalındığı ve herhangi bir sorun yaşanmadığı ifade edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler İzmir tarafından Lüks Ak-Sel Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Ümit Çetin ve Erol Temizkul’a teslim edildi. Daha önceki yatırımlarında da Mercedes-Benz araçlarını tercih eden Lüks Ak-Sel Turizm yetkilileri, yaptıkları yeni Tourismo 16 RHD 2+1 yatırımından oldukça mutlu olduklarını belirterek, Tourismo araçların düşük yakıt sarfiyatından çok memnun olduklarını dile getirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz