Egelim, filosunu MAN ile güçlendirdi

0
40
MAN_Egelim_teslimat__2_
Egelim Lojistik, yeni filo yatırımı kapsamında satın aldığı 20 adet MAN çekicinin ilk kısmı olan 10 adet TGS 18.470 4x2 BL SA (TG3) çekiciyi törenle teslim aldı.

Taşıma, depolama ve liman sektörlerindeki kaliteli hizmet anlayışıyla her geçen gün büyüyen lojistik sektörünün köklü firması Egelim Lojistik, araç filosunu yeni MAN TG3 serisi çekicilerle güçlendirdi. Egelim Lojistik, yeni filo yatırımı kapsamında satın aldığı 20 adet MAN çekicinin ilk kısmı olan 10 adet TGS 18.470 4×2 BL SA (TG3) çekiciyi törenle teslim aldı.

Kemal Erim tarafından 1988 yılında İzmir, Aliağa liman bölgesinde kurulan Egelim Lojistik A.Ş., tek araçla başladığı faaliyetlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla hızlı bir şekilde büyüyerek, kısa sürede Türkiye’nin en önemli firmalarından biri haline geldi. Bugün filosundaki 300 araçla taşımacılık sektöründe hem ulusal hem de uluslararası alanda başarılı işlere imza atan firma, yeni araç yatırımı kapsamında 20 adet daha MAN TG3 serisi çekici satın aldı. 470 Bg güce sahip çekiciler ayrıca Retarder, ADR ve çelik tampon, buzdolabı gibi ekstra özellikleriyle dikkat çekiyor.

Egelim Lojistik, satın aldığı araçların ilk kısmı olan 10 adet TGS 18.470 4×2 BL SA (TG3) çekiciyi de İzmir’deki tesislerinde düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine Egelim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Erim, Lojistik Müdür Yardımcısı Tayfun Erim, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ataç Şeran, MAN Yetkili Satıcısı Lokman Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan ve Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras katıldı.

Törende firma olarak, tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ettiklerini belirten Egelim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Erim, “Bu anlayışımız sayesinde 32 yıl önce tek araçla başladığımız faaliyetimizi bugün kendi özvarlığımız olan 300 araçlık filomuzla sürdürüyoruz. Filomuzun tamamı, ithalatçı ve ihracatçı firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma ve özelliklere sahip araçlardan oluşuyor. Bugün de filomuza kalitesine güvendiğimiz yeni MAN araçlar katıyoruz. MAN; her şart ve koşulda tasarruf, dayanıklılık ve performanstan ödün vermeden eksiksiz bir hizmet sunuyor. Biz de her koşulda müşterilerine verdiği taahhütleri yerine getiren bir firma olarak, yeni yatırımlarımızda yine MAN’ı tercih ettik. Yıllardır MAN ile çalışan bir firma olarak hem araçların hem de sunulan hizmetin kalitesine güveniyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here