ITT Lojistik, ADR’li taşımalar için Renault Trucks çekicileri seçti

0
1851
Renault Trucks

Uluslararası ve yurtiçi ADR taşımacılığı yapan ITT Lojistik, filosunu 12 adet Renault Trucks T460 çekici ile güçlendirdi. ITT Lojistik, yeni alımında Renault Trucks Finans Hizmetleri’nin sunduğu avantajlı koşullardan da yararlandı.

ITT Lojistik, yurtiçinin yanı sıra Avrupa, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar ve Ortadoğu’ya uluslararası sıvı kimyasal, tehlikeli madde ve sıvı gıda taşımacılığı yapıyor. Uluslararası standartlardaki öz mal filosunun tamamı ADR’li araçlardan oluşan ITT Lojistik, yeni teslim aldığı 12 adet T460 4×2 çekici ile araç parkındaki Renault Trucks hakimiyetini artırıyor.

Araçlar, Renault Trucks Koçaslanlar Orhanlı Şubesi’nde gerçekleştirilen bir törenle Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu tarafından ITT Lojistik Genel Müdürü Didem Öztanık’a teslim edildi. Renault Trucks Türkiye Bölge Müdürü Gökhan Hıraca ve Koçaslanlar Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen de teslimatta hazır bulundu.

Tören sırasında bir açıklama yapan ITT Lojistik Genel Müdürü Didem Öztanık, 2012 yılından bu yana Renault Trucks çekicileri kullandıklarına değinerek, “Araçların performansı ve özellikleri, ilk alımımızda karar nedenlerimiz olmuştu. Şimdi ise Renault Trucks ve araçlarını yakından tanıyoruz. Yeni alımlarımızda çekicilerin performansı ve konforunun yanı sıra düşük yakıt tüketimi ve bakım-onarım maliyetleri ile en aza indirilen operasyon giderleri, kararımızda etkili oldu. Renault Trucks ile yakaladığımız yakıt tasarrufundan çok memnunuz.” dedi.

Yakıt tasarrufunu iki puan artırdık

ITT Lojistik’in 2015 yılında teslim aldığı Renault Trucks T serisi çekiciler, ortalama olarak 350 bin km yol kat etti. Didem Öztanık, 2015’ten itibaren Renault Trucks çekicilerini aynı özelliklere sahip diğer araçlarıyla karşılaştıklarını ve iki puanlık yakıt tasarrufu sağladıklarını belirterek, “Lojistik firmaları olarak en önemli operasyon maliyetimiz, yakıttır. Bu doğrultuda yakıt tasarrufu, işletme maliyetlerimize büyük katkı sağlıyor. Hem bizlerin hem de müşterilerimizin kârlılığını ve rekabet gücümüzü artırıyor.” dedi.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, ITT Lojistik Genel Müdürü Didem Öztanık’a bir plaket sundu. Koçaslanlar Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen de teslimatta hazır bulundu.

Filomuzun genç olması önemli

ITT Lojistik filosu, tamamı ADR sertifikalı ve üç yaş ortalamasındaki çekicilerden oluşuyor. Didem Öztanık, filolarını geliştirmenin yanı sıra düzenli olarak yenilediklerinin altını çizerek, “Aslında Renault Trucks çekicilerin uzun yıllar boyunca ilk günkü performanslarıyla yola devam ettiklerini biliyoruz. Ancak ITT Lojistik olarak müşterilerimize verdiğimiz genç filo taahhüttü ile araçlarımızı düzenli olarak yeniliyoruz. Bu anlamda Renault Trucks çekicilerin yüksek ikinci el değeri de tabi ki alım kararımızda etkili oluyor.” şeklinde konuştu.

Ticari taşıtlar ile sağlanan hizmetlerde satış sonrası sunulan desteğin önemine de değinen Öztanık, “Araçlarımızın düzenli bakımlarını Renault Trucks yetkili satış sonrası hizmet noktalarında yaptırıyoruz. Nadir ancak planlanmayan servis ihtiyaçlarımız da olabiliyor. Her iki durumda da gelişmiş servis hizmetlerinden ve hem yurtiçi hem de yurtdışında yaygın olan hizmet ağından oldukça memnunuz.” dedi.

Renault Trucks çekiciler, yakıt tasarrufunda önder

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, teslimatta alanlarında önder firmaların tercihi olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi: “Renault Trucks olarak bizler araçlarımıza ne kadar güveniyorsak müşterilerimizde de aynı güveni görmek bizleri çok mutlu ediyor. ITT Lojistik, ADR taşımacılığında önde gelen bir firma. ADR mevzuatı gereği, araç seçimlerindeki hassasiyet tabi ki artıyor. Bu doğrultuda ITT Lojistik’in araç tercihlerini yine Renault Trucks çekicilerden yana kullanması bizleri gururlandırıyor. Araçlarımızın teknoloji ve performanslarının yanı sıra sundukları düşük yakıt tüketimi, memnuniyeti artırıyor. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizi daha da motive ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz