TEMSA’dan Şeker Turizm’e iki Maraton

1
1982

Turizm taşımacılığı alanında 20 yıldır hizmet veren İstanbul merkezli Şeker Turizm, filosuna 2 TEMSA Maraton ekledi. Bu teslimatla birlikte firmanın toplam TEMSA araç sayısı 64 oldu.

TEMSA yurtiçindeki araç parkını genişletmeyi sürdürüyor. TEMSA son olarak, Şeker Turizm ile satış anlaşması imzaladı. İstanbul Otogarı’ndaki TEMSA merkezinde 22 Mart Perşembe günü düzenlenen teslimat törenine Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şeker, TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Antoto İstanbul Genel Müdürü Efe Selçuk ve Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar katıldı.

100 aracın 62’si TEMSA

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Şeker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şeker, sektöre personel ve servis taşımacılığı ile adım attıklarını ve bu alandaki hizmetlerini Kartal Tur adı altında yapılandırdıklarını söyledi. İlk TEMSA yatırımını 2004 yılında yaptıklarını ve daha sonra yatırım kararlarını hep TEMSA markası yönünde kullandıklarını dile getiren Şeker, “TEMSA tercihimizde en önemli etkenleri, finansman koşulları, ödeme imkanları, düşük yakıt tüketimi, sorun çıkarmamaları ve satış sonrası hizmet süreçlerinden duyduğumuz memnuniyet olarak sıralayabilirim.” dedi. Reyhan Şeker, şöyle devam etti: “20 yıl kadar önce turizm taşımacılığı alanına yönelik firmamız Şeker Turizm’i kurduk. Şu anda servis alanı ve turizm alanında toplam 100 otobüsümüz bulunuyor. Filomuzda 22 Safir, 40 Prestij model araç yer alıyor.

Filoya iki Maraton eklendi

İki adet Maraton satışının takassız gerçekleştiğine dikkat çeken Reyhan Şeker, “Büyük otobüs grubunda hep Safir kullandık. Bu sefer de Maraton’u deneyimlemek istedik. Uzun yıllar TEMSA müşterisi olduğumuz için TEMSA’ya duyduğumuz güvenle bu yatırımı yaptık. Aralık ayında da dokuz adet Prestij yatırımı daha yapmıştık.” dedi.

TEMSA Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “2018 yılına hızlı bir teslimat süreci ile girdik. Birçok firmanın bu yıl yatırım tercihinde Maraton aracımız sahip olduğu konfor düzeyi, teknolojik donanımı ve bagaj sığası öne çıkıyor. Şeker Turizm ile işbirliğimizin 14 yıllık bir geçmişi var. Giderek yatırım yapmanın zorlaştığı süreçte en iyi yatırım yapan firmalardan birisi Şeker Turizm. Yeni araçlarımız Şeker Turizm’e hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini dilerim.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz