Çobanoğlu İnşaat, MAN ile filosunu güçlendirdi

3
2332

İnşaat ve nakliye sektörünün önde gelen şirketlerinden Çobanoğlu İnşaat, filosunu güçlendirmek için yaptığı 10 araçlık yeni yatırımında MAN markasını tercih etti. Kütahya Tavşanlı bölgesinde faaliyet gösteren Çobanoğlu İnşaat, 10 adet otomatik vitesli MAN TGS 41.420 8×4 BB Euro6C damper alarak, filosundaki araç sayısını 62 adede çıkardı.

Çobanoğlu İnşaat’a araçlar, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ve Kamyon Bölge Satış Koordinatörü İrfan Ergetir’in katıldığı teslimat töreninde, Çobanoğlu İnşaat sahibi Zülküf Çobanoğlu ve Proje Müdürü Bülent Çağırgan hazır bulundu.

Törende konuşan Zülküf Çobanoğlu, MAN araçlarının başta inşaat ve şantiye madenleri gibi en zorlu koşullar olmak üzere her alanda sundukları üstün performansa dikkat çekti. Zülküf Çobanoğlu, MAN araçları, üstün nitelikleri kadar başta rakipsiz yakıt tasarrufu, uzun bakım aralıkları, düşük işletme maliyetleri, yaygın ve avantajlı satış sonrası hizmetleri ile de sahibine çok önemli avantajlar sunuyor.” dedi.

MAN araçlarının, kaliteleri, teknolojileri ve daha birçok üstün nitelikleri ile bulundukları sınıfın premium sınıfını oluşturduklarını belirten Serkan Sara da, MAN daha iyi araç üretmeye, daha iyi hizmet üretmeye odaklanmış bir marka. Sahibine, kullanıcısına ve doğaya kazanımlar sağlamaya odaklanmış bir marka. Dolayısıyla her MAN aracı da, sahibi ya da kullanıcısına, özgün ve önemli avantajlar sunuyor.” şeklinde konuştu.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ve Kamyon Bölge Satış Koordinatörü İrfan Ergetir’in katıldığı teslimat töreninde, Çobanoğlu İnşaat sahibi Zülküf Çobanoğlu ve Proje Müdürü Bülent Çağırgan da hazır bulundu.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz