Hilal Trans, yine Renault Trucks çekicileri tercih etti

0
2391
Renault Trucks

Polonya başta olmak üzere Doğu ve Kuzey Avrupa ülkelerine uluslararası taşımacılık gerçekleştiren Hilal Trans, Renault Trucks çekicilerin hakim olduğu filosunu 35 adet yeni Renault Trucks T Serisi Euro 6 çekiciler ile güçlendiriyor.

1992 yılından bu yana uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyetlerini sürdüren Hilal Trans, Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine hizmet veriyor. Yeni aldığı 35 adet Renault Trucks T520 4×2 Euro 6 çekici ile Hilal Trans filosunun yaklaşık yüzde 85’i Renault Trucks çekicilerden oluşuyor. Hilal Trans’ın yeni teslim aldığı araçlarının dört adedi ADR donanımına sahip.

Teslimat töreninde Hilal Trans Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Küçükçakır, Renault Trucks Filo Satış Müdürü Coşkun Saraç ve Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Şube Müdürü Erdoğan Seymen hazır bulundu. Hilal Trans Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Küçükçakır ilk olarak Polonya’ya tekstil ürünleri nakliyesi ile başladıklarını belirterek; Hilal Trans olarak 1990 yılların başlarında Polonya, 2004 yılından itibaren Slovakya, Macaristan, Romanya, Balkan Ülkeleri ve Baltık ülkelerine sevkiyatlar yapmaya başladık. 20 yıldır bu bölgelere hizmet vererek uzmanlaştık. Müşterilerimiz de bu bölgelerdeki liderliğimizin avantajları ile hizmet alıyor. Hilal Trans olarak hizmet bölgemizdeki uzmanlığımız kadar filomuza da aynı titizliği gösteriyoruz. Bu nedenle 15 yıla yaklaşan memnuniyetimiz ile yine Renault Trucks çekicileri tercih ettik.” dedi.

İstanbul Orhanlı’da büyük yatırımlar yaptıklarını ifade eden İbrahim Küçükçakır, “Türk ihracatçısı, malını bizim aracılığımızla transfer ediyor. Bu anlamda biz nakliyecilere ihracatta çok iş düşüyor. Artık Türk ihracat ürünlerinin tercih edilmesinin temel sebeplerinden birinin de Türkiye’nin Avrupa’ya olan yakınlığı olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’den Avrupa ülkeleri sipariş veriyor ve beş gün sonra teslim edilmesini istiyor. Bu da Türk nakliyecisinin getirdiği bir başarı. Hilal Trans olarak hedefimiz müşterilerimizi uzman olduğumuz noktalara en iyi hizmette ve zamanda ulaştırmak. Bunun için de filomuzdaki araçlarımızın performansı, güvenilirliği, sürücü konforu bizler için önemli kriterler. Tabii ki bunların yanı sıra bu denli rekabetçi bir ortamda yakıt tasarrufu sağlayan araçları tercih ediyoruz. Renault Trucks ile tüm operasyonel maliyetlerimizi en aza indirerek müşterilerimize de avantaj sunuyoruz.” diye belirtti.

Hilal Trans, Renault Trucks Optifleet avantajlarından faydalanıyor

Renault Trucks Filo Satış Müdürü Coşkun Saraç ise uzun soluklu işbirlikleri için Hilal Trans’a teşekkür ederek;Hilal Trans, yeni teslim aldığı 35 adet araç ile Renault Trucks çekici sayısını 110’un üzerine çıkardı. Son partinin dört adedini ise ADR’li teslim ettik. Aynı zamanda Hilal Trans, araç başına yılda 5 bin Euro’ya kadar tasarruf sunan Optifleet filo yönetim sistemini aktif olarak kullanarak karlılığını artıracak. Hilal Trans, abone olduğu Optifleet paketi sayesinde araçlarını tüm Avrupa’da izleyebilirken, yakıt tüketimini de takip edebilecek.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz