Renault Trucks, Mersin’de teslimatlarını sürdürüyor

0
2165
Renault-Trucks_FLAY-Lojistik_Teslimat_Gorsel_1
Flay Lojistik, iki adet yeni T520 High 4x2 Euro 6 çekiciyi filosuna kattı.

Renault Trucks’ın uzun yol taşımacılığı için geliştirilmiş T 520 yüksek kabin çekicisi, sınıfında sunduğu avantajlarla Mersinli lojistik şirketlerinin de ilgi odağı oluyor.

Mersin merkezli lojistik şirketleri, Renault Trucks T serisi yüksek kabinli çekiciler ile yatırım yapıyor. İlk defa Renault Trucks alımı yapan Flay Lojistik ve Ocaktrans Uluslararası Nakliyat da T serisi çekicilerle filolarını genişletiyor.

Renault Trucks bayisi İmam Kayalıoğulları’nın Mersin’deki merkezinde gerçekleştirilen teslimatlarda Flay Lojistik’in iki adet yeni T520 High 4×2 Euro 6 çekicisi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aktaş’a teslim edildi.

Renault-Trucks_FLAY-Lojistik_Teslimat_Gorsel_3
Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Flay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aktaş’a günün anısı nedeniyle bir plaket takdim etti.

Almanya, İngiltere, İsveç, Belçika ve Hollanda başta olmak üzere tüm Avrupa’ya yaş sebze-meyve ve balık ürünlerinin frigorifik taşımacılığını yapan Flay, zaman ile yarıştıkları operasyonları için Renault Trucks çekicileri tercih etti. Yeni alımlarında araçların teknik özellikleri kadar Renault Trucks kullanıcılarının memnuniyetlerinin de etkili olduğunu vurgulayan Celal Aktaş, “Özellikle frigorifik taşımacılık yapan pek çok meslektaşımız, Renault Trucks T serisinden memnuniyetini dile getiriyor. Performans, yakıt tasarrufu ve sürüş konforu olarak araçlarından çok memnunlar.” şeklinde konuştu.

Flay Lojistik, yılda 480 ton yaş sebze-meyve ve yaklaşık bin ton balık taşımacılığı yapıyor. Uzun yol koşullarının zorlu sürüşlerinde şoförlerinin konfor ve performansını gözettiklerine değinen Celal Aktaş, “Kalifiye sürücülerimizin memnuniyetleri, bizim için çok önemli. Bu nedenle Renault Trucks’ın yüksek kabin çekicisini tercih ettik.” dedi.

Renault-Trucks_Ocaktrans-Uluslararasi-Nakliyat_Teslimat_Gorsel_2
Ocaktrans Uluslararası Nakliyat adına T 520 çekiciler, Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Ocak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şehmuz Ocak’a teslim edildi.

Ocaktrans Uluslararası Nakliyat adına T 520 çekiciler, Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Ocak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şehmuz Ocak’a teslim edildi. 1997’den bu yana soğuk zincir taşımacılığında hizmet verdiklerini kaydeden Muhittin Ocak, “Ağırlıklı Hollanda, Almanya, Belçika ve İngiltere olmak üzere Avrupa’ya yaş sebze meyve taşımacılığı yapıyoruz. Dönüşte ise yüzde yüz doluluk ile Irak’a gıda ürünleri taşıyoruz. Mersin bölgemizin en büyük avantajlarından biri de bu. İş döngüsü ve kârlılık için güzergah dönüşündeki doluluk önemli.” şeklinde konuştu.

İlk defa Renault Trucks çekici alımı yaptıklarınına dikkat çeken Muhittin Ocak, şunları söyledi: “Her taşımacılık operasyonu farklı noktalarda zordur ve zamanla yarışır; ancak soğuk zincir taşımacılığında taşıdığınız mal biraz daha risklidir. Operasyonlarınızda hiçbir aksama olmaması gerekir. Bu nedenle Renault Trucks araçlarını tavsiye eden lojistik şirketlerini dinledik. Aracın konforu, performansı kadar satış sonrası hizmetlerinden memnuniyet bizi etkiledi. Aracın zamanında ve sorunsuz yoluna devam edebilmesi için satış sonrasındaki hizmetin hızı ve pratikliği bizler için hayati önem taşıyor.

Teslimat törenlerine katılan Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu ise “Renault Trucks olarak müşterilerimizle uzun yıllara dayanan işbirlikleri kuruyoruz. Ailemize Flay Lojistik ve Ocaktrans gibi yeni üyeler katılınca da çok mutlu oluyoruz. Tabi ki böyle değerli firmaların, Renault Trucks müşterisi olan şirketlerin tavsiyesi ile ailemize katılmaları bizim için ayrı bir gurur kaynağı oluyor. Toplam çözümlerimiz ile kendilerinin tüm operasyon süreçlerinde yanlarında olacağız. Bundan sonra Flay Lojistik ve Ocaktrans ile de uzun yıllara dayanacak işbirliğimiz olacağına inanıyoruz.” dedi.

Renault-Trucks_Ocaktrans-Uluslararasi-Nakliyat_Teslimat_Gorsel_1
Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, günün anısı nedeniyle Ocaktrans Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Ocak’a bir plaket sundu.

Araç alımlarında RTFS desteği

Flay Lojistik ve Ocaktrans Uluslararası Nakliyat, yeni araçlarının alımında Renault Trucks Finansal Hizmetler’i (RTFS) tercih etti. Renault Trucks Finansal Hizmetler’in avantajlı finansman ürünlerinden yararlanarak toplam çözümleri kullanan Flay ve Ocaktrans için ilave kredi limiti oluşurken kredi kapasitesi artıyor ve yatırım için kaynağı RTFS sağlamış oluyor. Sonuç olarak 60 aya kadar TL ve Euro kredi seçenekleri sunan RTFS finansal hizmetlerinden faydalanan Renault Trucks müşterileri, ilave kredi limiti temini, şirketin kredi kapasitesinin güçlendirilmesi, tek noktadan toplam çözüme erişim gibi birçok avantajı bir arada sağlayabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here