Tuna Lojistik’e 100 adet Tırsan treyler

0
1912

Tırsan, 2018’in başında dev bir filo teslimatına daha imza attı. Yaptığı otomotiv yedek parça, inşaat malzemeleri ve gıda taşımaları ile öne çıkan Tuna Uluslararası Lojistik, filosuna 100 adet Tırsan Perdeli Maxima Plus kattı.

Türkiye’nin önder treyler üreticisi Tırsan, 2018’e dev bir filo teslimatı ile giriş yaptı. Kazakistan, Rusya, Ukrayna ve tüm Orta Asya ülkelerine taşımacılık yapan Tuna Uluslararası Lojistik’e araçlarının teslimatı için Tırsan Adapazarı fabrikasında özel bir teslimat töreni düzenlendi. Araçlar, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından firma ortakları Sıtkı Civelek ve Serkan Güler’e teslim edildi.

Müşterimizin sonuna kadar arkasındayız

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, ürün yatırımlarında kalitenin ne kadar önemli olduğunun üzerinde durarak, Tuna Lojistik’in bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlarında Tırsan’ı tercih etmesinden dolayı kutladı. Tırsan olarak müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu ve her konuda müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam edeceklerini aktaran Çetin Nuhoğlu, “100 adetlik bir filo yatırımı yapan Tuna Lojistik, müşteri memnuniyeti için çalışan, fark yaratan ve hizmet kalitesini sürekli artıran bir firmadır. Tırsan yatırımı ile önümüzdeki dönemde müşterilerine çok daha iyi, sorunsuz ve hızlı hizmet sunabilecektir. Biz bunun için varız ve sonuna kadar arkalarındayız.” açıklamasında bulundu.

Tırsan her zaman yanımızda oldu

Tuna Lojistik Ortağı Sıtkı Civelek ise yaptığı konuşmada firma olarak müşterilerine parsiyel taşımacılık, proje taşımacılığı, sigorta, gümrükleme ve vagon taşımacılığı gibi farklı hizmetler sunduklarını söyledi. Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan’a çalışan firmalar içerisinde en büyük öz mala sahip firma olduklarının altını çizen Sıtkı Civelek, “Bunun yanında İran ve Irak taşımalarımız da önemli yer tutuyor. Yine Baltık ve Balkan ülkelerine yönelik verdiğimiz hizmetlerle öne çıkan bir firmayız.” dedi. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını kaydeden Civelek, “Kaliteli ürünleri ve sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağı ile vermiş olduğu sorunsuz hizmetlerden dolayı filomuzu Tırsan ürünlerinden oluşturuyoruz. İnanıyoruz ki yeni aldığımız 100 adet araç ile hizmet kalitemizi daha da artıracağız. Tırsan her zaman bizim yanımızda oldu. Bugüne kadar devam eden olumlu işbirliğimizin ileriki dönemlerde de artarak devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Tırsan Perdeli Maxima

Avrupa’nın en büyük filoları tarafından tercih edilen Tırsan Perdeli treylerler, şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl pas yürümezlik garantisi altında bulunuyor.

Yük güvenliği Tırsan mühendisleri tarafından geliştirilen Tırsan Perdeli Maxima Plus treylerlerin patentli K-fix sistemi sayesinde, yüklerin en güvenli şekilde taşınması sağlanıyor. Televre üzerindeki her biri 2.5 ton sığalı toplam 236 adet yük bağlama noktası sayesinde, 500’den fazla yükleme seçeneği sunuluyor. Rakiplerinden farklı olarak Tırsan Perdeli Maxima’nın üstyapısı ve perdeleri CodeXL standartlarına yüzde 100 uyumlu. Çatı kaldırma sistemi sayesinde 2.750, 2.800, 2.850 ve 2.900 mm’ye kadar dört seviye sürüş yüksekliği sunuluyor. Ayrıca Tırsan Perdeli Maxima Plus genişleyebilir arka babalar sayesinde, müşterilerine arka girişte 3.080 mm yükleme genişliği avantajı sağlıyor. Bunun yanı sıra 7.200 kg forklift dingil yüküne dayanımlı taban özelliği ile pazardaki en dayanıklı tabanı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz