Yüksel Grup Orman Ürünleri, tomruk taşımak için MAN çekicileri seçti

0
946
MAN_Yuksel_Grup__2_

Temeli 1969 yılına kadar dayanan sektörünün önemli firmalarından Yüksel Grup Orman Ürünleri, dört adet 4×4 olabilen MAN TGS 18.500 BLS 4×2 çekici satın aldı. Ağırlıkla Ankara, Bolu, Kastamonu, Çankırı ve Karabük’te faaliyet gösteren Yüksel Grup Orman Ürünleri, Kastamonu Entegre, SFC Entegre, Çamsan Orman Ürünleri ve Divapan Entegre gibi mobilya sanayinin önde gelen üreticileri ile çalışıyor. Firma alınan MAN çekicileri, ormanlık alandaki tomruk ve odunların müşterilerine nakledilmesinde kullanacak.

Yüksel Grup Orman Ürünleri’nin aldığı MAN çekiciler, firmanın Kastamonu’da bulunan ürün stok sahasında gerçekleştirilen törenle teslim edildi. Törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve Satış Uzmanı Tuna Alaybeyoğlu ile Yüksel Grup Orman Ürünleri ortakları Hamdi Yüksel ve Fehmi Yüksel katıldı.

MAN araçların her koşulda yüksek performansları ile öne çıktıklarını kaydeden Hamdi Yüksel ve Fehmi Yüksel, “MAN araçları, zengin çeşitliliği ve yüksek şasi standartlarıyla özel projelere cevap verebiliyor. Araç tasarlanırken talep ettiğimiz tüm teknolojik isteklerimiz, ihtiyaç duyduğumuz teknik özelikler ve donanımsal verileri, MAN araçları fazlasıyla karşılıyor. Tüm bunlarla birlikte zorlu orman yolları ve yumuşak arazide MAN araçların performansı, bize önemli avantajlar sağlıyor.” şeklinde konuştular.

Tomruk taşımacılığına 1969 yılında başlayan, 1991 yılında kurumsallaşan ve 2010 yılında ise Yüksel Grup Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanını alan firmanın filosunda bulunan araç sayısı, yeni alınan MAN çekicilerle birlikte 28’e ulaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here