IVECO Otomotiv’den 21 adet Daily teslimatı

0
297
IOT-Prestij2
IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, 21 adet Daily’i Prestij’e teslim etti.

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv, satışını gerçekleştirdiği 21 adet Daily 35C16 4100WB kamyoneti teslim etti.

Teslimat törenine Iveco Otomotiv adına Satış Müdürü Özer İşler ve Çayan Tubay katılırken Prestij Dağıtım adına Yaşar Işık katıldı. Yaşar Işık, Daily’i 4100 mm uzun dingil mesafesi ve düşük yakıt tüketimi için tercih ettiklerini ifade ederken, Özer İçler de Prestij’e IVECO Otomotiv olarak satış sonrasında en iyi hizmeti vereceklerini dile getirdi.

Şirketin faaliyetleri hakkında da bilgi veren Yaşar Işık, gıda taşımacılığında uzmanlaşan Prestij Dağıtım Nakliyat’ın, yurtiçi depolama ve dağıtım hizmeti sunduğunu belirterek, hem İstanbul içinde hem de Anadolu’da donmuş, soğuk, ısı kontrollü ve kuru olmak üzere tüm taşıma modlarında parsiyel taşımacılık işlemleri gerçekleştirdiklerini ifade etti.

IOT-Prestij_Teslim
Prestij Dağıtım Nakliyat, yurtiçi depolama ve dağıtım hizmeti sunuyor.

IVECO Daily, çeşitli özelliklerinin getirdiği yakıt ekonomisiyle ön plana çıkıyor. Bu özellikler arasında 2,3 litrelik F1A motoru barındıran Daily Hi-Matic de dâhil tüm modellerde yer alan Dur Kalk sistemi ve yalnız geçici koşullarda daha duyarlı değil, aynı zamanda daha da verimli olan yeni Elektronik Kontrollü Değişken Geometrili Türbin bulunuyor. Ek olarak Daily için özel olarak tasarlanan özel A Sınıfı Süper Eko Düşük sürtünme katsayılı lastikler ve yeni 220A (12V) alternatör yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here