Saygınlar İnşaat, tercihini Ford Trucks’tan yana kullandı

0
2133
Ford Trucks Saygınlar İnşaat teslimat töreni

1998 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza atan Saygınlar İnşaat; araç parkını 40 adet Ford Trucks 4142XD inşaat kamyonu ile genişletti. 18 Ekim tarihinde düzenlenen teslimat törenine Saygınlar İnşaat Firma Ortağı Tuncay Ayhan ile Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış ile Ford Trucks Başer Oto Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Başer ve Ford Trucks Başer Oto Genel Müdürü Ömer Faruk Başer katıldı.

Törende Saygınlar İnşaat Firma Ortağı Tuncay Ayhan’a, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören tarafından bir plaket takdim edildi.

Hafriyat dolgu, özel konut inşaatları, yol köprü ve kavşak inşaatları, altyapı işleri, rekreasyon alanları, peyzaj ve çevre düzenleme işleri, kapsamlı üst yapı ve bakım onarım işlerinde faaliyetlerine devam eden Saygınlar İnşaat, Ford Trucks araçları Türkiye’nin deniz dolgusuna inşa edilecek ikinci havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı’nda kullanmayı planlıyor. Tamamı Ford markasından oluşan şirket filosunda, toplam 150 araç ağır ticari araç bulunuyor.

Ford Trucks inşaat serisi en ağır şantiye şartlarına göre tasarlandı

Ford Trucks inşaat serisi, kalbinde yer alan Ecotorq motor sayesinde rampada ve zorlu yollarda yüksek çekiş gücüyle sürücülere konfor sunuyor. Ford Trucks inşaat serisi 420 beygir güç ve 2150 Nm ye ulaşan tork değeri ile en zor inşaat koşullarında yüksek performans sunuyor. Özellikle dekopaj kullanımında karşılaşılan şantiyelerin dik yokuşlu çalışma şartlarında yüksek tork ile yokuşları tırmanırken, 400 KW gücündeki motor freni ile gücü sürekli kontrol altında tutuyor. Daha zorlu şartlar için ise opsiyonel olarak sunulan 600 KW gücündeki Intarder seçeneği ile toplam 1000 KW’lık frenleme kabiliyeti sayesinde en dik rampa ve yokuşlarda en ağır yükler güvenli bir şekilde yol alabiliyor. Ford Trucks inşaat serisindeki otomatik şanzıman seçeneği ise ağır şantiye ortamları için en uygun şekilde tasarlanmış serilikte ve verimlilikte sınıfının lider özelliklerine sahip. Sürücülere sunduğu; Off-road, Rocking (Beşik Hareketi) ve Ekonomi modları ile her türlü kullanım şartında sürücülerin sorunsuz ilerlemesini sağlıyor. Yüzde 22’lik dönüş açısı iyileştirmesi ile dar şantiye şartlarında yapılacak manevra sayısı önemli oranda azaltılarak; dar şantiye sahaları sürücüler için her türlü manevrayı yapabilecekleri bir oyun sahasına dönüştürülüyor. Akıllı bakım teknolojisi ile 2250 saate varan bakım aralıkları ile müşteri maliyetlerinde de önemli iyileşmeler sağlayan Ford Trucks inşaat serisi, ekonomik anlamda da büyük avantajlar sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here