Bora Transport’a Tırsan treyler 

0
682
Bora-Transport-Logistic
Tırsan, Yunanistan başta olmak üzere tüm Balkan ülkelerine multimodal, komple ve grupaj taşımacılık hizmetleri sunan, Bora Transport Logistic’e 6 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.
Renault Trucks

Tırsan, Bora Transport Logistic’e 6 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti. Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Gülcüler, Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Üyesi Elif Özge Gülcüler ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi. 

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Güçlü ve yetkin Tırsan ekipleri, 46 yıldır müşterilerimizin rekabet gücünü artıracak araç ve çözümleri araştırıyor, geliştiriyor, en kaliteli, en verimli, en sağlam şekilde üretiyor ve sizlere sunuyor. Bugün, Bora Transport Logistic firmasına teslimatını gerçekleştirdiğimiz Tırsan Multi Ride araçlarımız da yetkin Tırsan ekiplerinin yoğun çalışmalarının başarılı sonucu olarak, hız ve verimlilik avantajı ile müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Bora Transport Logistic ile işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

Tırsan, Avrupa treyler sektörüne yön veriyor

Teslimat töreninde Bora Transport Logistic’în faaliyetleri hakkında da bilgi veren Bora Transport Logistic Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Gülcüler, “Sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizle, müşterilerimize tekstil ve otomotiv ürün grupları alanında güvenli hizmet sağlıyoruz. Sektör lideri Tırsan’ı öncelikle tercih etme nedenimiz, Tırsan’ın mühendislik birimi ve gücü ile ürünlerinin güvenilirliği, sağlamlığı, operasyon kolaylığı, kalitesi ile hem ülkemizde hem Avrupa’da sektöre yön vermesidir.” dedi. 

Gülcüler, sözlerine şu şekilde devam etti: “Yeni alımını yapmış olduğumuz 6 adet Tırsan Multi Ride aracı ile filomuzu daha da güçlendirerek, filomuzdaki Tırsan araç sayısını 20 adede yükselttik. Treylerde bulunan çift süspansiyon sistemi ile 5. teker yüksekliğini ayarlanabiliyor ve farklı tip çekicilerde kullanılabiliyoruz. Ayrıca, aracın sahip olduğu kayar çatı ve çatı kaldırma özellikleriyle, hem yüksek seyahat iç net kapasitesiyle daha fazla yük taşıyabiliyor, hem de kolay yükleme ve boşaltma yapabiliyoruz. Bu sayede operasyonlarımızı rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Öte yandan, Tırsan Multi Ride araçlarının Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu olması sayesinde uluslararası yük taşımacılığı yapabiliyoruz, bu da Tırsan araçlarını tercih etmemizin en önemli nedenlerinden biri. Tırsan’ın her daim firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Tırsanla uzun seneler başarılı şekilde yürüttüğümüz işbirliğimizi, devam ettireceğimize eminiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz