Mercedes-Benz Türk’ten Ülger Turizm’e 16 adet Mercedes-Benz Vito Tourer

0
2315
Renault Trucks


Ülger Turizm, yeni araç alımında tercihini yine Mercedes-Benz’den yana kullandı ve Vito Tourer’i tercih etti.

İstanbul bölgesinde şoförlü ve şoförsüz araç kiralama alanında faaliyet gösteren İstanbul merkezli Ülger Turizm, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla Ülger Turizm, filosuna 16 adet Vito Tourer ekledi.

Araç parkındaki araçların tamamı Mercedes-Benz olan Ülger Turizm, filosuna kattığı yeni 16 adet Vito Tourer aracı Has Otomotiv Avcılar yerleşkesinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Teslimatla birlikte şirketin araç parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 56’ya yükseldi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansman Türk Pazarlama ve Hafif Ticari Araçlar / Kamyon Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Kara, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Has Otomotiv İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban ve Ülger Turizm firma sahibi Hüseyin Ülger katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, yaptığı açıklamada “Bizler için çok anlamlı olan bu özel yılda hafif ticari taşıt satışlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ülger Turizm çok önem verdiğimiz bir iş ortağımız. Yeni yatırımlarında bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için çok mutluyuz. Markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Ülger Turizm Firma Sahibi Hüseyin Ülger ise “Mercedes-Benz Türk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği neticesinde filomuzdaki araç sayımızı 56 adede yükselttik. Ülger Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını artırırken tercihimizi her zaman olduğu gibi yine Mercedes-Benz’den yana kullandık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansman Türk’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de devam etmesini temmenni ediyor, ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün bu topraklardaki yarım asırlık varoluşunu gönülden tebrik ediyoruz.” dedi.

Mercedes-Benz Vito Tourer

Mercedes-Benz Vito Tourer; düşük yakıt ekonomisi, yüksek kalite standartları ve farklı kullanım alanlarına seslenen geniş ürün yelpazesi ile sınıfında iddialı bir konumunda bulunuyor. Artırılan güvenlik donanımlarının yanı sıra geliştirilen motor ve şanzımanları ile dikkat çeken Vito Tourer, düşük yayım değerleri ve 100 km’de 5.8 lt’ye varan karma yakıt tüketimi sunuyor.

Mercedes-Benz Vito Tourer, kendi sınıfında ilk kez önden çekiş ve arkadan çekiş olmak üzere kullanım alanlarına uygun şekilde müşterilerin seçme fırsatının olacağı iki farklı seçenekle pazara sunuluyor.

Aracın yük durumunu hesap ederek savrulmasını önleyen “9. nesil ADAPTIVE ESP, frenleme sırasında aracın tekerleklerinin kilitlenmesini önleyen ABS, aracın patinaj yapmasını engelleyen ASR, acil durumlarda fren kuvvetini artıran BAS, frenleme esnasında tekerleklere eşit fren basıncı uygulayan EBD ve Yokuşta Kalkış Desteği gibi önemli güvenlik donanımları aracın güvenlik seviyesini artırıyor.

Tüm bunların yanında Rüzgar Savrulma Asistanı, Yorgunluk Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı, Aktif Park Asistanı ve Geri Görüş Kamerası, Kör Nokta Asistanı, Şerit Takip Asistanı ve LED Akıllı Aydınlatma Sistemi Vito Tourer’in güvenlik standartlarını yükseltiyor.

Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, 16 adet Vito Tourer’in Has Otomotiv Avcılar yerleşkesinde gerçekleşen teslimat töreninde Ülger Turizm firma sahibi Hüseyin Ülger’e günün anısı nedeniyle bir plaket verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz