Otokar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne Atlas’ları teslim etti

0
1848
Otokar_Tekirdag_Buyuksehir_Belediyesi_Atlas-1
Otokar Atlas, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin de tercihi oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas teslimatlarına yenisini ekledi. Hafif kamyon sınıfına güçlü donanım özellikleri, yük taşıma kapasitesi, sürüş konforu ve düşük işletme giderleri ile yeni bir soluk getiren Otokar Atlas, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘nin de tercihi oldu. Belediyenin Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde deniz ve kıyı hizmetlerinde kullanılacak 3 adet Atlas, törenle teslim edildi.

Otokar, Atlas kamyonu ile farklı iş kollarındaki işletmelerin ve belediyelerin iş yükünü hafifletmeye devam ediyor. Düşük işletme giderleri, güçlü ve ekonomik motoru ile kullanıcısına her daim kazandıran; güvenlikten sürüş konforuna birçok özelliğin standart olarak sunulduğu Otokar Atlas, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde de hizmet vermeye başladı.

Deniz ve kıyı hizmetlerinde kullanılacak 3 adet damperli Atlas teslimatı; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkan Vekili Serap Uluç, Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdür Vekili Ali Çelik, mühendisler Emre Çalım, Taner Taşdelen, Hasan Yeşilyurt, Otokar Ticari Araçlar Kamu Satışları Grup Yöneticisi Murat Özsoy, Otokar bayi Örnek Otomotiv’in Satış Müdürü İlker Kuzu, Otokar yetkili servisi Kılıç Motorlu Araçlar’ın sahibi Murat Kılıç‘ın katılımıyla gerçekleşti.

Otokar_Atlas-Tekirdag_Buyuksehir_Belediyesi_Teslimat
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde deniz ve kıyı hizmetlerinde kullanılacak 3 adet Atlas, törenle teslim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here