Öztaş Nakliyat, yatırımlarına F-MAX ile devam ediyor

0
1705
fordtrucks_Ahmet_oztas-teslimat_2
Öztaş Nakliyat, filosunu 2 adet yeni Ford Trucks F-MAX ile genişletti.

1986 yılından beri taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren Öztaş Nakliyat, filosunu 2 adet ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü yeni Ford Trucks F-MAX ile genişletti. Öztaş Nakliyat, yeni Ford Trucks F-MAX araçlarını şehirlerarası nakliyat ve silis kum satışı operasyonlarında kullanacak.

Düzenlenen araç teslimat törenine Öztaş Nakliyat kurucusu Şakir Öztaş, baş şöför Vedat Demir ile Ford Trucks bayisi Başer Otomotiv Satış Müdürü Mehmet Hasbakkal katıldı. Teslimat töreninde söz alan Şakir Öztaş, Öztaş Nakliyat olarak yeni Ford Trucks F-MAX’i yerli üretim olması ve Eskişehir’de üretilmesinin yanı sıra yaygın yedek parça ve servis ağı gibi sunulan kapsamlı hizmetlerden dolayı tercih ettiklerini dile getirdi.

fordtrucks-Ahmet__oztas_teslimat_5
Düzenlenen araç teslimat törenine Öztaş Nakliyat kurucusu Şakir Öztaş, baş şöför Vedat Demir ile Ford Trucks bayisi Başer Oto Satış Müdürü Mehmet Hasbakkal katıldı.

Yeni F-MAX

Ağır ticari araç sektöründeki en saygın ve prestijli ödüllerden biri olan ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ (International Truck Of the Year – ITOY) ödülüne layık görülerek önemli bir başarıya imza atan Yeni Ford Trucks F-MAX; güç, verimlilik, teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. 23 Avrupa ülkesinden 23 ayrı jüri üyesinin değerlendirmeleriyle bu önemli ödüle layık görülen Yeni F-MAX; 500 bg güç, 2500 Nm azami tork ve 400 kW frenleme gücünün yanı sıra aerodinamik tasarımı ve yüksek konforlu kabiniyle kullanıcılara birçok avantajı bir arada sunuyor.

fordtrucks-Ahmet_oztas_teslimat_3
Öztaş Nakliyat, yeni Ford Trucks F-MAX araçlarını şehirlerarası nakliyat ve silis kum satışı operasyonlarında kullanacak.

Avantajlı bakım aralıkları ile düşük sahip olma maliyeti

F-MAX, modern tasarımı ve sürücü odaklı yaklaşımının yanı sıra 2.5 metre genişliğindeki kabiniyle de kullanıcılar için gerekli konfor ve lüksü sağlıyor. Kokpit tarzı ön konsolun tasarımı, tüm işlevlere kolayca erişilebilmesini sağlıyor. Sürüş deneyiminin keyfini artırmak için entegre edilen en küçük ayrıntılarla birlikte kabinde ferah bir ortam sağlanıyor. Başarılı aerodinamik, aktarma sistemi kalibrasyonu ve teknik özellikler, yakıt tüketimi açısından yüksek performans ile önceki modellere göre yakıt tüketimini yüzde 6’ya varan oranda azaltıyor. Teknik özellikler arasında E-APU teknolojisi ve Harita Destekli Hız Kontrol Sistemi (Max Cruise) de bulunuyor. Bakım maliyetlerinde sağlanan yüzde 7’ye varan avantaj ve uzun bakım aralıkları toplam sahip olma maliyetini düşürüyor. F-MAX’ın Ecotorq motoru, her türlü yol koşulunda azami performans ve asgari yakıt tüketimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here