Samir Cherfan, Groupe PSA Küresel İcra Komitesi’ne Katıldı

0
1482
Samir-Cherfan
Samir Cherfan, Küresel İcra Komitesi üyesi Jean-Christophe Quemard’ın Groupe PSA’da Kaliteden Sorumlu Başkan Vekili konumuna 1 Eylül itibariyle devralmak üzere atandı.

Push to Pass stratejik planının uygulanması kapsamında Groupe PSA Küresel İcra Komitesi müşteri memnuniyeti konusunda tüm dünyada referans olma hedefini gerçekleştirmek için 1 Eylül 2019 tarihinde toplanarak büyük değişikliklere imza attı.

Samir Cherfan Ortadoğu ve Afrika bölgesine Başkan Vekili olarak atandı ve Küresel İcra Komitesi üyesi oldu

Grubun 2017 yılından bu yana Ortadoğu ve Afrika bölgesinde iyi sonuçlar almasına başarıyla katkıda bulunan Samir Cherfan, piyasalara ve bölgedeki iş ortaklarına dair geniş bilgi birikimi ve mühendislik, programlar ve çeşitli üreticilerden alınan iş faaliyetleri gibi otomotiv sektörünün farklı iş alanlarında elde ettiği deneyimiyle Gruba destek vermeye devam edecek.

Samir Cherfan, Küresel İcra Komitesi üyesi Jean-Christophe Quemard’ın Groupe PSA’da Kaliteden Sorumlu Başkan Vekili konumuna 1 Eylül itibariyle devralmak üzere atandı.

Jean-Christophe Quemard, 2014 yılından bu yana sürdürdüğü Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Vekili görevini yerine getirirken Groupe PSA’nın bölgedeki gelişim planının oluşturulması ve uygulanmasına yönelik önemli katkılar sundu. Groupe PSA Yönetim Kurulu Başkanı Carlos Tavares, şunları söyledi: “Her iki görevlendirme de özellikle yurtdışında hızlı devreye almayı ve kalitede en tepe konumda olmayı hedefleyen Push to Pass stratejik planımızın daha güçlü bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla yapılmıştır. Hem Samir Cherfan hem de Jean Christophe Quemard üstlendikleri görevlerde bu iki ihtiyacımızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayacak deneyim ve yeteneklere sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here