Ares International Transport, intermodal taşımacılık için Tırsan treylerleri seçti

0
2245
Renault Trucks


Tırsan, tren yüklemeli özel araçlarıyla Avrupa’da büyüyen firmalara destek oluyor. Intermodal taşımacılığın öncü firmalarından Ares International Transport, 35 adet Tırsan yarı treyleri daha filosuna kattı. Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Engin Kırcı, ‘Tırsan Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da güçlü bir firma, bu güç bize güven veriyor.’ dedi.

Tırsan, intermodal taşımacılıkta öne çıkan Ares International Transport`a destek vermeye devam ediyor. Intermodal taşımacılık için özel olarak geliştirilen 25 adedi Tırsan Tren Yüklemeli Mega’dan, 10 adedi de Talson Tren Yüklemeli Mega`dan oluşan toplam 35 adet yarı treyler, Daf-Tırsan’ın Hadımköy yerleşkesinde düzenlenen bir törenle Daf -Tırsan Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek tarafından Ares International Transport Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Engin Kırcı’ya teslim edildi.

Tırsan ile olan işbirliğimiz sayesinde uluslararası standartlarda hizmetler geliştirdik

Ares International Transport Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Engin Kırcı, teslimat töreninde yaptığı konuşmada intermodal taşımacılığa özel uluslararası standartlarda hizmetler geliştirdiklerini söyledi. Verdikleri hizmet kalitesi ile fark yaratan bir firma konumuna geldiklerini aktaran Kırcı, Tırsan kalitesinin bu başarıda kendilerine büyük katkı sağladığını ifade ederek, “Uluslararası taşımacılık hizmeti veriyoruz, dolayısıyla standartlarınızın da buna uygun olması gerekiyor. Ares International Transport, Tırsan ile devam eden işbirliği sonucunda tüm hizmetlerde bu standartları yakalayan firma olmuştur.” dedi.

Tırsan’a güveniyoruz

Kırcı, sözlerine şöyle devam etti : “Tırsan Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da güçlü bir marka. Uluslararası alanda verdikleri satış sonrası hizmetleri ile de hep arkamızda durduklarını görmek bize güven veriyor. Tırsan ürünlerinin kalitesini ve avantajlarını anlatmaya gerek yok. Sağlamlığı, geniş iç hacmi, sunduğu güvenlik ve verimliliği ile rakiplerinden hep önde olan bir marka.

Tırsan Perdeli Mega

Ares International Transport’un tercihi olan Tırsan Perdeli Mega, intermodal taşımacılığın bütün gerekliliklerini yerine getiriyor. Ekstra sağlamlık için 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunuyor. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine uyumlu olarak tasarlanmış. KTL kaplı şasisi ve tüm çelik parçaları paslanmaya karşı 10 yıl garanti altında olan Tırsan Perdeli Mega, tamponundan ön ve yan panellerine kadar dayanıklılığı artırıcı ayrıntılarla donatıldı.Tren Yükleme Sistemi seçeneği sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirildi.

Tırsan Perdeli Mega, hidrolik çatı kaldırma sistemi sayesinde farklı iç net seçenekleri ile hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunuyor. Yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için televre üzerindeki her biri 2.5 ton sığalı toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip. 7.2 ton forklift dingil yüküne dayanıklı tabanı ile de operasyonal esneklik sağlıyor.

Talson Tren Yüklemeli Mega

Ares International Transport’un filosuna kattığı 10 adet Talson Tren Yüklemeli Mega’nın ise üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix paneller mevcut. Bu paneller yük sabitleme sistemi ve  çift kat  olarak da kullanılabiliyor. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve kataforez kaplamalı (KTL) hafif şasisi daha fazla yükleme sığası sağlarken, en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkıyor. Talson Kutu, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile de alıcıların ilgisini çekiyor. Talson Tren Yüklemeli Mega treylerler, Tren Yükleme Sistemi seçeneği sayesinde lojistik firmalarına intermodal taşımacılıkta avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz